Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kezdő lány gördeszkás vagyok...

Neomily kérdése:

Kezdő lány gördeszkás vagyok mit ajánlotoka 28.3" hosszúság kb jó lehet 45kg és 155 cm hez?

Figyelt kérdés

2014. szept. 1. 17:04
 1/9 Beniy ***** válasza:
Attól függ, hogy mit szeretnél csinálni vele. :) Egyébként egy sima gördeszka esetén egy kezdőnek szerint az nagyon rövid lesz. Nem szabad elfelejteni, hogy a hosszúsággal nyilván a tengelytáv, illetve a tail, és a nose hossza is változik. :) Tehát egy ilyet valószínűleg nehezebb lesz lepattintani és/vagy a rövid tengelytáv miatt bizonytalanabbul fogsz rajta gurulni. Én a 31-31.5"-es hosszúságot nyugodt szívvel ajánlanám neked, azért nem vagy annyira pici. :) Az ilyen méretű gördeszkákat általában kisgyerekeknek szokták adni. :) Ha van még kérdés, akkor szívesen segítek. ^^
2014. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Beniy ***** válasza:
Szerintem *
2014. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!...Egyépként pár könnyebb trükköt akarok majd megtanulni (ha sikerül valakitől ellesnem).Akkor nézek nagyobb deszkákat!!Közép árkategóriákban mit ajánlasz? (mondom nagyon kezdő vagyok)
2014. szept. 2. 22:18
 4/9 Beniy ***** válasza:
Nincs mit! :) Figyelj, mondom nem kell ilyen picit, mert magadnak nehezíted meg a dolgokat. :) Egyébként mit jelent neked az a közép árkategória? :) Ez egy elég tág fogalom tud lenni. :D
2014. szept. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Egy vastag fazst.
2014. szept. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
közép árkadegória 10-20 szerintem de ha tudsz vmi jót ajánlani ami megbízható drágább is lehet...
2014. szept. 11. 20:09
 7/9 Beniy ***** válasza:
Tyűűű hát 25 alatt újonnan nem kapsz normálisan használhatót. :) Plusz erre még majd rá kell költeni egy keveset, mert csapágy csere esedékes. ;)
2014. szept. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Beniy ***** válasza:
Amúgy akkor most már az is fontos lenne, hogy a lábad mekkora, ha nem baj. :D A szélesség miatt elég fontos. :)
2014. szept. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A lábam 38 as!!:)
2014. szept. 13. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!