Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kick boxról kinek mi a vélemén...

Kick boxról kinek mi a véleménye/tapasztalata? Nekem ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Siasztok

Nagyon megtetszett mostanában a kick box, szeretnék elkezdeni edzésekre járni, de előtte meghallgatnék szívesen néhány véleményt, tapasztalatot. Illetve, nekem mennyire ajánlanátok, 15 éves, magas, vékony, nem izmos, de elég jó mozgású lányként?

Amúgy egyrészt azért is szeretnék járni, mert elvileg a küzdősportok adnak egyfajta tartást, magabiztosságot, és nem utolsósorban reménykedem abban is hogy egy kicsit izmosodok, formásodok tőle:)

Köszi előre is!



2014. szept. 30. 19:30
 1/9 A kérdező kommentje:

Vagy még esteleg a Zen bu kan kempot ajánlották, mint kezdőnek való küzdősport. Összehasonlítaná a kettőt nekem valaki? Illetve melyik miről szól, milyen a szelleme.

(Amúgy Debrecenben keresek edzéseket)

2014. szept. 30. 22:21
 2/9 anonim ***** válasza:
a kickbox olyan szempontból jó, hogy sok más lány lesz valószínűleg ellenben épp ez a probléma is mivel a nagy részük nem igazán a harci tudás miatt megy le és az edzés meg az igényekhez igazodik és kb fitness színvonalú lesz az edzés, viszont ha jó az edzés akkor sok hasznos dolgot fogsz tanulni. A zbk-t meg hagyjuk, ugyan az a színvonal mint a sz4rul tartott ememá edzéseken
2014. szept. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az izmosodáshoz megfelelő étrend és edzés kell, kick boxal nem lehet. Én személy szerint nem szeretem a kick boxot, nekem nem jött be de mint mozgásforma jó és az önbizalmad is megnőhet de ehhez oda kell tenned magad.
2014. szept. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha megtetszett, akkor csináld.
2014. okt. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek:) Debrecenben esetleg tud valaki egy jó egyesületet/helyet ahol ki lehet próbálni?

Ha egy kezdő csoportba mennék, sok hátrány lenne ez az egy hónap lemaradás?( mert ők szeptember elején kezdték)

2014. okt. 1. 15:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok Debreceni de szerintem nem lenne nagy lemaradás. Nyilván lesz pár dolog amit nem fogsz érteni de az ilyen helyeken segítőkészek szoktak lenni az emberek és belerázódsz hamar.
2014. okt. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En karatezok ovis korom ota es imadom a kuzdo sportokat. En is ugy kezdte, hogy lattam egy edzest es el akartam kezdeni. Azota is csinalom es borzasztoan orulok. Most mar a nyolcadik eve sportolok. Allokepesseg, onbizalom, ero novelese. 12/l.
2014. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem a kickbox tanította meg, hogy ne féljek, védjem meg magam. Rengeteg bátorságot ad és ha kitartó vagy sikert! Csak ajánlani tudom. Sok sikert!
2014. okt. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én több évig kick boxoltam és az biztos, hogy fogsz izmosodni és formásodni is mert a lányok akik velünk edzettek nagyon csinosak voltak és nyúlékonyabb is leszel nem utolsó sorban megtanulsz verekedni és az elég jól jön egyszer kétszer az utcán. :)
2014. okt. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!