Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ashihara vagy kyokushin karate?

Ashihara vagy kyokushin karate?

Figyelt kérdés

2014. okt. 23. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:

-Melyik áll hozzád közelebb?

-Melyikben látsz több fantáziát?

-Mielőtt belevágnál javasolnám,hogy nézz és hasonlíts össze videókat a neten vagy keress fel személyesen mindkét stílustól egy egy Dojot és kísérd végig figyelmesen az edzést vagy állj be edzésre. Az edzők nem kérnek pénzt azért ha kipróbálod magad.


Sok sikert!

2014. okt. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 toncsi2000 válasza:

szia!

én kyokushin karatézok már évek óta. nagyon sok sportot kipróbáltam mire megtaláltam ezt a sportot szerintem sokkal jobb mint akármelyik ;)

2014. okt. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm,aki a Shito Ryura esküszik.

Azt mondja,hogy a Kyokushin az túl durva küzdősport.

A Shito Ryu meg szép.

Megnéztem sok edzését és nem tetszett.

Amikor jártam edzésekre ő is eljött az enyémre (kyokushin) és azt mondta nem tetszett neki.


Te pontosan mióta Kyozol és hol?

Azért kérdezem,mert nagyon hiányzonak az edzések és keresek Budapesten Dojot ahova járhatnék,mert ahova jártam Érdre oda nem tudok menni,mert elköltöztem.

2014. okt. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én ashiharás vagyok, öt éve csinálom

Szerintem az egyik legjobb karatesttílus.

Kyokushint is kipróbáltam de az nem igazán tetszett.

Szerintem egyhangú, az ashiharában nem csak "utcaiharcot" tanulunk hanem rengeteg önvédelmi technikákat is, formagyakorlatokat is.

Menj el, nézz meg egy-két edzést, próbáld ki és amelyik neked tetszik:)

2016. aug. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!