Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nyíregyháza közelében bokszolá...

I.B.T. kérdése:

Nyíregyháza közelében bokszolási lehetőség? Bokszoló mennyit kereshet Kelet-Magyarországon? Szükségem lenne információkra.

Figyelt kérdés

Na szóval: nincs mérlegem. 20 éves vagyok, eléggé edzett egy meccshez bár van még mit leadnom. "Rágyúrtam", hogy bírjam a hosszabb vagy éppen gyors megterhelést. Sajnos csak itthon van lehetőségem edzeni (futástól kezdve különböző has, kar, gyorsaság, robbanékonyság,stb gyakorlatok, netről nézve). Tervezem, hogy elmegyek (már kinéztem egy párat) egy edzőteremben csak nem nagyon van rá pénzem. Viszont el akarok majd valamikor kezdeni járni. Jövőre jutna rá. Addig is még le akarok adni néhány kilót (főleg hasról és seggről).

Tudom persze, hogy nem vagyok egy Rocky és kell tapasztalat de ha megmutatnám, hogy mit tudok egy klubnak és mondjuk tényleg jó vagyok akkor:

-Kelet-Mo-on milyen lehetőségek vannak? Úgy hallottam, hogy inkább Debrecenben rendeznek meccseket.

-Én lennék az utolsó, aki csak is a pénzért harcolna de sajnos ez is tényező. Egy kezdőnek rang nélkül mostanság milyen összegeket fizetnek? Vagy, hogy megy ez?


Kihangsúlyoznám, hogy van még mit leadnom és nem azért kérdezem mert el vagyok szállva attól, hogy most itthon edzek. Tényleg szeretem és ha nem is leszek profi de hobbi szinten mindenképpen meg akarom tartani.


A válaszokat köszönöm!



2014. nov. 13. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Boxolóként te nem tudsz megélni, nem hogy kelet magyarországon, de még az országban sem.

esetleg ha kiböjtölöd azt a pár évet, míg valami külföldi szerződést nem kapsz, ha nagyon jó vagy, de ahhoz tényleg ügyesnek kéne lenned.

Akkor esetleg elmondhatnád hogy ebből élsz, de az is valamivel több lenne csak mint a kinti minimálbér.

az ilyen felcsapok boxolónak és enyém lesz a világ típusú emberekből rengeteg van.

De csak egy töredékük jut el a komolyabb versenyekig, és annak is csak a töredéke fog később ebből élni.

de nem sokáig, max pár évig, mert kiégnek.

vagy nem kötnek velük újabb szerződést.

aztán ált a bűnözés útjára lépnek, mert másban nem látnak kiutat.

2014. nov. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
úgy számolj, hogy kezdés után kb 5 évvel fogsz elkezdeni versenyezni ha jelenleg nincs semmilyen előképzettséged, a pénzel meg úgy számolj, hogy soha a büdös életben nem fogsz keresni egy vasat sem(ez vonatkozik az egész országra lényegében minden sportra ami nem foci) viszont a nevezési díjakat fizetned kell szóval ha az eddigi tapasztalataid filmekből származnak és azt hiszed ebből fogsz megélni akkor rosszul hiszed, ha elkezded kezd el a sport szeretetéért.
2014. nov. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem a pénz érdekel engem, az is de inkább a rajongás.

Mennyi a nevezési díj úgy átlagosan? És kb mennyi pénz jár egy szerződéssel? Próbáltam ezekre rákeresni a neten de nem találtam semmit sem.

Jelenleg tanulok, ösztöndíjból kijövök, ezt ha a pénz oldaláról nézzük akkor jövedelemkiegészítésnek szánnám.


Köszönöm válaszokat.

2014. nov. 14. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!