Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Jobb kategóriát nem találtam.1...

Jobb kategóriát nem találtam.14 éves, picit kövér srác vagyok.120. 000Forint spórolt pénzem van, és mivel valószínűleg rendvédelmire megyek tovább, gyakorlatozó fegyvert szeretnék venni?

Figyelt kérdés
Lehetséges ez? Egyébként, azért lényeg hogy 5-8 kilóval nehezebb vagyok kortársaimnál, mert lehet edzőgépet vennék. Továbbá BMX-re is gondoltam, [Eddig 1 hobbim sem volt, most kapásból 2] Tehát BMX, Gyakorlatozó fegyver [Ha lehetséges] És edzőgép. Szerintetek mit érdemes venni?

2014. nov. 27. 20:36
 1/3 kovpet ***** válasza:

Most jól értem? Égeti a zsebed a della és hirtelen el kell tapsolni? :)


Mondd inkább, hogy mi a célod. Ha fogyni akarsz, akkor szobabicajt vegyél és egyél rendesen.

Ha izmosodni, akkor vagy saját súlyos edzést válassz, vagy súlyzóst. Vagy terembe járj, vagy vegyél súlyzókat.


Eddig tartunk pár tízezresnél maximum.


Milyen fegyverre gondoltál és hogy gyakorolnál vele? Csak úgy saját magad edzenéd a nulláról, nulla információ alapján, segítség nélkül? Az nem fog menni. Menj le IPSC edzésre, ha ez érdekel, csak akkor 1-2 hónap alatt elfogy a pénzed, mert az nem olcsó sport, sajnos.

2014. nov. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most mindennap kifogod irni ezt a kerdest, hgoy mie koltsd a penzed? Vagy ez csak addig tart amig periodusban vagy?
2014. nov. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egy jó BMX alapból ott kezdődik hogy 130 ezer...
2014. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!