Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Magyarországon van parkour park?

Magyarországon van parkour park?

Figyelt kérdés
Egyszer valakitől hallottam hogy van a 12. kerületben egy parkour park de utánanéztem és nem találtam róla semmit, ti tudtok róla hogy van-e egyáltalán ilyen parkour park?

2014. dec. 29. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Parkourhoz minek park? :D

A parkour mondhatni utcai akrobatika, igazából csak egy fal meg max egy rúd kell hozzá.. oszt' ennyi.

De ha annyira kell neked egy park akkor street workout park elég sok helyen van [link]

2014. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az elsővel. A parkournak semmi köze az akrobatikához. Amire te gondolsz, az a freerunning, ami a parkournak egy változata. A parkour A pontból B pontba való minél gyorsabban eljutást szolgálja, a freerunning pedig hasonló, csak akrobatikus elemekkel kiegészítve.
2015. febr. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a freerunner filmben van egy parkour park ilyen sziklás.. komoly, jó lenne
2016. márc. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1,-es vagyok....

Nos kettes, Örülök, hogy belémkötsz de válaszolni nem tudsz a kérdésre

2016. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha valamiben nem vagyok biztos, akkor inkább nem szólok hozzá, nehogy hülyeséget mondjak. De ha szeretnéd, akkor jó legyen. Tudomásom szerint még úgy kifejezetten állam által létrehozott parkour park nincs. De vannak kisebb sportparkok ahol kifejezetten jól lehet parkourozni. Talán olyasmit hallottam, hogy miskolcon van egy "Factory" nevű hely ami egy fedett parkourosok által létrehozott hely, de nem biztos, hogy jól tudom. Elméletileg most fog majd épülni valamikor egy, mert megvolt már az aláírásgyűjtés, de többet erről sem tudok sajna.
2016. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Huu 2-es, nem hittem volna, hogy válaszolsz :D
2016. márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezért válaszoltam :D
2016. márc. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kratsky válasza:
Parkourhoz nem kell semmi csak, egy város/falu/ akármi. Igazából bárhol parkourozhatsz. Akár egy parkban, parkolóházban, kikötőben, háztetőkön... szinte majdnem bárhol.
2020. máj. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!