Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kezdésnek milyen gördeszkát...

Kezdésnek milyen gördeszkát vegyek? 100kg,180cm

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 vagyok(fiú), 100 kiló, 180 cm körül. Kb két éve vettünk egy gumikerekű Hot Wheels deszkát a Hervis-be, de az már nagyon tönkre van. Úgy gondoltam, hogy tavasszal újra el szeretnék kezdeni deszkázni, így kell majd egy új deszka is. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek milyen deszkával kezdjem? A Tesco-s, az állítólag ripityára törne alattam az első Ollie-nál. Keret az van, de azért ne 50ezres kategória legyen. Esetleg még annyit, hogy a régi deszkám gumikerekű volt, de apám szidta, hogy nem lehet rendesen irányítani, szarok a csapágyak, stb... Szóval szerintetek milyet vegyek? Gumi, vagy műanyagkerekűt? Milyen árkategóriába? Illetve cipőnek ha veszek egy kényelmes DC sportcipőt, az jó lesz? A deszka tudásom kb annyi, hogy nem rúgom ki magam alól, gurulni tudok vele. A válaszokat előre is köszi! :) (Még egyszer mondom, 100kg vagyok, úgyhogy valami strapásat írjatok! :D)

2014. dec. 31. 15:23
 1/1 Károly György Tamás válasza:
Kosarazni, vagy jégkorongozni nem akarsz inkább? Ott jól jönne a tömeged.
2015. jan. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!