Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Női/lány gördeszkásokat...

Női/lány gördeszkásokat keresek Budapesten? Azt szeretném, hogy létrejöjjön egy gördeszkás közösség csak női tagokkal. Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval egy gördeszkás baráti közösséget szeretnék létrehozni női tagokkal, hogy együtt tudjunk gyakorolni, deszkázni, közös programokat szervezni. Már több külföldi országban láttam hasonlót (pl.: GirlSkateUK, Hoopla skate). Persze egész Magyarországról szívesen látnánk a deszkásokat, de Budapest lenne a fő célpont. Kor és tudás nem számít! Ha van érdeklődő, az írjon nekem privátban! Remélem minél többen csatlakoztok! :)

2015. ápr. 28. 22:03
 1/2 anonim válasza:
Szja én má irtam privit neked cs az lenne a kérdésem h miko akarod megcsinálni ezt a csöpög?
2015. máj. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
*csopit
2015. máj. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!