Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Bukósisakot szeretnék vásároln...

Bukósisakot szeretnék vásárolni motorozáshoz, valaki esetleg tudna ajánlani megbízható és biztonságos bukósisakot?

Figyelt kérdés

Maximum 30 ezerért vennék.

Lazert meg Scottot néztem, nem tudom melyik a jobb sajnos...szerintetek ?

Lazer: [link]

Scott: [link]



2015. máj. 25. 19:55
 1/2 joco5582 válasza:

Én Lazer párti vagyok. Sajnos már buktam nagyot és nagyon jól vizsgázott. A sisak kuka lett, nem úgy a fejem :).

Azóta már volt több modellem is. Érdekes módon a legolcsóbb alap modellt szerettem a legjobban.

Az a legérdekesebb, hogy a fényezés nagyon strapabíró. Rendszeresen lestukkoltam a sisakkal a melléképület ereszcsatornáját, de nyoma sose látszott.

Ebből is vannak sajnos nem túl jó darabok, mint a felnyitható állú zárt sisak. Azt nem szerettem, bár minőségileg azzal se volt gondom, inkább használatból eredő.

Remélem segítettem

2015. máj. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséged, engem már az ilyen válaszok meggyőznek, hogy melyik bukósisak mellett döntsek.
2015. máj. 27. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!