Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Magán területen (otthon)...

Magán területen (otthon) lehet airsoftozni? Semmi komolyra nem kell itt gondolni, csak pár haver szórakozna egy kicsit rugós airsoftokkal, nyugodtan játszhatunk vagy kell attól aggódnunk hogy valaki kihívja a rendőrséget?

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
airsoft=játékpuska... azt csinálsz vele amit akarsz.
2015. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 aikiboxer ***** válasza:
Nyugodtan játszhattok, max. ha túl élethű replikákkal lövöldöztök, akkor valaki kihívja a rendőrséget. :))
2015. jún. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Lehet.

2. Sok xarházi bármiért kihívhatja.

2015. jún. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha ragasztunk a fegyver csövére sárga jelölést az úgy jó?
2015. jún. 27. 15:17
 5/6 anonim ***** válasza:
valamivel jobb, de ha a szomszéd Marika néni beparázik, attól még kihívhatja a rendőrséget... de ebben az esetben sem történik semmi, kijönnek, felmérik a helyzetet, ha nem azt látják, hogy járókelőkre lövöldöztök, hanem pl egy céltáblára, akkor semmi nem történik veletek... max morognak egyet a srácok, hogy már megint feleslegesen kellett kivonulniuk.
2015. jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Huzogatós pisztolyokra meg egy shotgunra csak nem hívják ki a zsarukat....a mellettem lévő házba nem laknak,másol oldalon út van,(fút mellett lakom)csak mögöttem laknak és az előttem lévő házban az út másik felén....nem is a szomszédoktól parázok,hanem hogy valami biciglis benéz az útról és az csinálja össze magát a semmire,mert sajnos vannak akik benézegetnek....
2015. jún. 27. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!