Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Első deszka? Sziasztok 15...

Első deszka? Sziasztok 15 éves lány vagyok, már évek óta szeretnék deszkázni. Nézegettem is a neten már gördeszkákat, de nem tudom kezdőknek mi lenne jó.

Figyelt kérdés
Úgy tudom a longboard az már profibbaknak való, azzal gyorsan lehet suhanni. A kis pennyboarddal mi a helyzet? Arról nem tudok sokmindent. Igazából nekem olyan kéne amivel biztonságos menni, kényelmes, stabil, és jól megtanítja az alapokat. Főleg városban közlekednék vele.

#deszka #gördeszkázás tanácsok #milyen deszkát vegyek először
2015. okt. 27. 07:59
 1/3 anonim válasza:

szia én egy OXELO YAMBA-(át) vettem először meg lehet vele tanulni az alapokat nagyon is jó kezdésnek.

Ez is pennyboard utánzat de ha több pénzed van akkor vegyél eredeti pennyboardot.

2015. okt. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

[link]


15/F

2015. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Longboardozni akarsz vagy gordeszkazni? A 2 nem ugyan az:) ha kell segitseg nyugodtan irj privatot.
2015. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!