Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » MMA alacsonyan van ertelme?

MMA alacsonyan van ertelme?

Figyelt kérdés
Azt mondtak nem valami jo magasagom hozza,alkatom viszont jo, csontom se tort meg el, verseny szeruen nem nagyon erdekel inkabb onvedelem miatt ha mar tomeg is van ne csak paraszt lengozek:D 19F 166cm 75kilo 3 ev sulyzos edzes

2015. nov. 7. 12:24
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Vagyis értelek és valahol igazad van, de utcára, önvédelemre tényleg előnyösebb a Thai Box, fenntebb leírtam, hogy miért. Szerintem próbáld meg, bár természetesen amelyik jobban tetszik, azt csináld!! Én csak azt mondom, hogy utcán nem kell félned, hiába vagy alacsony Thai Boxos, edzésen lehet nehezebb dolgod lesz kicsivel, dehát legalább ügyesebb leszel és bárki, bármit mond, a belharc az a rövid karúaknak a legjobb, tehát te ott állat lehetsz, ahol a legtöbben gyengék. Szóval simán megéri, ne félj a magasságodtól.
2015. nov. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
Jo de utcan alapbol farmerbe nem vagy annyira hajlekony labbal es MMA nal is van allo ami avatatlanok ellen boven jo utcara ugy gondolom inkabb a danabolos dakotakra gondolok mert erre rengeteg van:)))
2015. nov. 8. 08:48
 13/43 A kérdező kommentje:
Meg ugye alapbol sem vagyok hajlekony kondi miatt plusz 185+ os embert eletbe nem rugok fejbe
2015. nov. 8. 08:52
 14/43 anonim ***** válasza:
Jaj, ez a farmer függőség.... Belharcban amúgyis marha mindegy, ott nem fogsz rúgni, tehát az lényegtelen, továbbá lábra és hasba, oldalba tökéletesen lehet rúgni farmerban is. Igen, jó az MMA, hogyne, hiszen harci stílus, csak használni kell tudni, de utcán földharcot nem tudsz kivitelezni, tehát marad az álló harc, amiben nem vagy különösen erős, így nehezebb dolgod lesz. Tehát egy Thai Boxoló sokkal ügyesebb kézzel és gyorsabb, valamint belharcot használ, ami túlerő esetén a legjobb megoldás. Most én az igazi harcot mondom, a ring az más, az nekem furcsa, hogy szabályok vannak. Ebben jó az MMA, ugye, hogy annyi szabálya nincs, de akkor is ring. Tehát élesben, utcán teljesen más a helyzet. Ott viszont az MMA erejét, a földharcot nem tudod használni, annyira meg nem jók kézzel, lábbal, hogy túlerő ellen bátran indulhassanak, pláne, hogy tényleg nem vagy nagy állat darab. De nyilván, ha neked az tetszik, akkor azzal leszel ügyes és azzal fogod tudni magad jobban megvédeni, de én utcára a Thai Boxot ajánlom. :) Ennyi, a döntés a tiéd. Kitartást és sok sikert! :)
2015. nov. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszod, ebbe meg kerlek segits:
2015. nov. 8. 09:05
 16/43 anonim ***** válasza:
Vagy még az egyszerűbb Boxot mondanám. Ugye egyedül ütni tudnak, de kézzel nagyon erősek és veszélyesek, lábbal nagyon gyorsak, tehát utcára pár nagyszájú, tapasztalatlan ellen jó. Az más kérdés, hogy edzésen mennyire lenne nehéz dolgod. :/ Ezért mondom, hogy ahogy érzed. :D Neked kell tudni, ezek csak tanácsok.
2015. nov. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:

Melyik meret a kisebbik?

JR vagy SR?

Saman zseles fogvedot neztem ki. Amugy lehet kiprobalom mind2t egyszerre mert nem utik egymast ugy ertem jol el lenne osztva pont:)

2015. nov. 8. 09:07
 18/43 anonim ***** válasza:
Hát, ebben nem tudok segíteni, nekem soha nem volt fogvédőm, én mindig kesztyűt húztam Thai Boxoló és Boxoló barátaim ellen. Volt, amikor az sem volt, képzelheted, hogy hogy fostunk mindketten, nehogy nagyon megüssük a másikat. Hát puszta kézzel más ám a helyzet megint! Szóval ebben nem tudok segíteni, de szerintem Google a barátod, vagy ha idetalál egy aikiboxer, akkor ő tudhatja. :)
2015. nov. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom hozzaszolasod:)
2015. nov. 8. 09:16
 20/43 anonim ***** válasza:
Alacsonyan pont,hogy a belharcot meg a földharcot kell erőltetni.
2015. nov. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!