Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » MMA alacsonyan van ertelme?

MMA alacsonyan van ertelme?

Figyelt kérdés
Azt mondtak nem valami jo magasagom hozza,alkatom viszont jo, csontom se tort meg el, verseny szeruen nem nagyon erdekel inkabb onvedelem miatt ha mar tomeg is van ne csak paraszt lengozek:D 19F 166cm 75kilo 3 ev sulyzos edzes

2015. nov. 7. 12:24
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Most tényleg nem értem, hogy ilyen rossz a szövegértésed, vagy pedig direkt próbálod úgy átalakítani, kiforgatni az írásaimat, hogy úgy tűnjön a hozzá nem értőknek, hogy neked van igazad. Ugyanis ismét eljátszod azt, hogy kiragadsz olyan szavakat a mondataimból, mint birkózás, karate, stb, és egy teljesen új mondatot találsz ki rá, mintha azt én mondtam. Nyugodtan megmondhatod, ha az utóbbit is csinálod, de, így nincs értelme bármilyen normális vitát kezdeményezni veled, mert mindig megpróbálod úgy átalakítani a másik mondandóját, amit utána te meg tudsz cáfolni. Ezzel viszont annyit érsz el, hogy saját magadat égeted le. Ugyanis elég visszaolvasniuk és egyből észreveszi bárki, hogy aközött, amit ténylegesen leírtam, és aközött, amiket te állítasz, hogy én leírtam pusztán minimális egyezés, az is annyi, hogy abban amit ténylegesen leírtam is benne van az olyan küzdősportos/harcművészetes szavak mint a Karate, Birkózás, MMA, földharc, stb. Az összes többit az írásodban lényegében te magad találtad ki a fejecskédben.

Addig, amíg ezen nem változtatsz (ha emiatt ilyenek az írásaid), vagy pedig nem éred el a szövegértésnek egy normális szintjét én lezárom veled ezt a beszélgetést (vitának nem lehet mondani).

2015. nov. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Személyeskedhetsz tovább, látom kifogytál az érvekből, így valóban bajosan fogsz tudni bárkivel is vitázni. Mást nem igazán tudok mondani, mint amit eddig is leírtam, az alkata a birkóra jobban alkalmas, és ez az mma egyik alappillére. Felhoztam Sárközi Robi példáját, akit személyesen is ismerej, ő is thai boxal kezdett, karate versenyekre járt. Majd bekerült az MMA-ba és mostanra a legerősebb fegyvere a földharc, tehát egy baromság amit leírtál, hisz itt az élő példa, hiába volt thai boxos, mégis az edzéseken a birkón van a hangsúly.
2015. nov. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Tudom, nem jó a szövegértésem, meg a közelharchoz és az mmahoz sem értek, ezt fölösleges újra leírnod.
2015. nov. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!