Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szeretnék elkezdeni gördeszkáz...

Szeretnék elkezdeni gördeszkázni viszont nem tudom ilyet vegyek. Tippek?

Figyelt kérdés
Már nézegettem a Garage Store-ban és máshol is a neten, hát brutális. Gondolom a Garage-nél a márkát kell megfizetni mivel hogy 30 ezer körül vannak a deszkák. Szeretnék normális minőségűt venni ami pár évig azért kibírja.Valaki ajánlani tud valamit? 14/L

2016. febr. 21. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Mire használnád a deszkát? Trükközésre, vagy közlekedésre? Mennyi a kereted rá?

Ezek a legfontosabbak, ha ezeket elárulod talán tudok segíteni :)

2016. febr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igazából egész életemben egyszer álltam gördeszkán :)

Egyenlőre csak közlekedésre utána már trükközésre is.

15 és 50 között mozoghatok :)

2016. febr. 22. 07:37
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem ez sokban tud neked majd segíteni :)

2016. febr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

mert hülye divatk* rva vagy

a garage store egy kalap szart nem ér, fogd meg nézz meg egy normális boltot, és és egy normális deszka újonnal legalább 40-50ezer ft és az tényleg elég alap, az egyben öszerakott deszákk kapásból nem jók, össze kell rakni olcsobb és normális is lessz, és egysedül sosem tanulsz meg semmit, mellesleg először keress valakit aki tud deszkázni, és először állj deszkára mert nem valószinü hogy neked való

garage stor.. -_-

2016. febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Beniy ***** válasza:
Garageban a Blindokat nézd leginkább, azok általában olyan 25-26 körül vannak, de nézd meg a Pepperskateben, Setupshopban és Store13-ban is a kompletteket. Esetleg nézz el a The Lab-be is, ha pesti vagy. Nekik most nincs működő webshopuk, de nyugodtan be lehet menni hozzájuk kérdezgetni is akár. :)
2016. febr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!! :) :D
2016. febr. 22. 20:33
 7/8 anonim válasza:

Akkor előbb szerintem vegyél egy használtat ami már be van járatva.

Vagy akár közlekedésre,tudom ajánlani a Longboardot,ami nekem is van,ezzel is tudsz néhány trükköt,hosszabb,nagyobb,vastagabb kerekekkel,ami kényelmes gurulást biztosít a mindennapokban.:)

Csináltam mindkettőt,Longi jobban bejött.:)

2016. márc. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszii :)
2016. márc. 23. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!