Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan küzdjem le a félelmemet?

Hogyan küzdjem le a félelmemet?

Figyelt kérdés
Régen nagyon szerettem kézenállni, csomószor csináltam egy nap. Aztán már nem nagyon csináltam, de most szeretném újra megtanulni. Viszont félek, hogy hátraesek és megütöm a hátam. Ez régebben 2x meg is történt és hát elég rossz volt. Hogyan lehet megakadályozni, hogy hátraessek? Vagy ha túllendülnék, hogyan tartsam meg magam hídban, hogy ne üssem be a hátam?

2016. márc. 5. 13:45
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia! Először csináld falnál, utána ha attól már nem félsz, akkor puha szivacsnál (bukfencezzél le. Ha nem mered, akkor kérj meg vkit hogy tartson meg és szép lassan engedjen le bukfencbe). Ha ez meg van, csináld kicsit keményebb szivacson (bukfencezéssel utána). Ha ezt is mered, menj fel kézenállásba, lépkedj párat és utána bukfencezz. Biztos rá fogsz érezni:)

Remélem tudtam segíteni

2016. márc. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. márc. 5. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!