Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Az az álmom parkourral keresek...

Az az álmom parkourral keresek pénzt vagy extreme sportal lehet?

Figyelt kérdés
17 vagyok nagyon lusta hogy egy pl vendéglátós, rendőr, eladó, vagy bármilyen egyéb unalmas munkát csináljak, nem lennék rá idegileg képes ennyire lusta vagyok és ennyire unalmas nekem ha tudnék szerezni egy jó kamerát és valakit aki jó zenét csinál akkor szerintetek ha feltölteném a youtubra pl akkor lehetne valahogyan valamit kezdeni? rájöttem hogy ebből akarok meggazdagodni hogy mindenféle hülyeséget csinálok az életben haverokkal.
2016. márc. 31. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha lusta vagy dolgozni, akkor viseld a következményét. Amúgy nem vágom, honnan gondolod, hogy a rendőri hivatás unalmasabb, mint álló nap játszótéren ugrálni.
2016. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jackass óta csak gyerekek millióinak van a hülyeségeivel tele a youtube... Biztosan ki tudsz tűnni közülük...
2016. ápr. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Francokat
2016. jún. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!