Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen széles gördeszka lapot...

Milyen széles gördeszka lapot vegyek, ha 42-es a lábam?

Figyelt kérdés
Szeretnék összedobni magamnak egy deszkát de nem tudom milyen széles lapot vegyek

2016. máj. 10. 21:22
 1/2 anonim válasza:
Szerintem próbálj ki olyan 7,875-től 8,5-ig deszkákat és amelyik neked kényelmesebb azt vedd meg (tapasztalatból mondom). Nekem jelenleg 8,0-as szélességű deszkám van 45-ös lábbal és nekem elég kényelmes. Egyébként minnél szélesebb, annál kényelmesebb gurulásnál és annál nehezebb megtanulni trükköket vele ÉS minnél "szűkebb", annál "kényelmetlenebb" gurulásnál és annál könnyebb megtanulni trükköket vele. De persze nem lehetetlen megtanulni egyikkel sem trükközni, se gurulni. Remélem segítettem valamit :)
2016. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Yoni03 ***** válasza:
Nekem is kb 42-es a lábam, nekem 7,5-ös deszkát ajánlottak, de kicsinek éreztem, most 8,2-es a deszkám, nagyon kényelmes. De ugye amíg nem próbálod ki, addig nem fogod tudni, hogy neked melyik jön be.
2016. máj. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!