Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mondanátok nekem küzdősportoka...

Mondanátok nekem küzdősportokat/ harcművészetet amit belföldön, amerikában vagy Japánban jól oktatnak?

Figyelt kérdés
Üdv, 18/F vagyok, 3 éve birkózok és boxolok, viszont már kicsit unom is, és időm se nagyon lesz az elkövetkezendő 3 hónapban (new yorkban leszek rokonoknál) A későbbiekben azt tervezem hogy vagy new yorkba vagy Japánba költözöm, vagy talán maradok a seggemen.. melyik helyen mit oktatnak jól? Válaszokat előre is köszönöm

2016. máj. 28. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:
38%
New York-ban van (elméletileg jó oktatású) Eagle Claw Kung-fu, nézz utána. Az a Box mellé jó lesz, mert hasonló az ütésük, plusz megtanulod használni a lábad rúgásra és fejlesztheted a mozgásod, valamint a kéztechnikád. A Karate oktatása mindenhol hulladék, így azt mondom, hogy Japánban is inkább egy Kung-fu stílust keress. A New Yorkban lévő Eagle Claw az jó, ahogy láttam egy bemutatóját. Nézz utána, ha tetszik, akkor csináld. De természetesen Muay Thai is van, valószínűleg, én azt is nagyon tudom ajánlani.
2016. máj. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ninjutsu, a ninják anó elég hatékonyak voltak
2016. jún. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!