Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy judos vagy egy birkózó...

Egy judos vagy egy birkózó veszélyesebb utcán?

Figyelt kérdés

Köztudott,hogy a birkózók nagyon veszélyesek az utcán,mert belecsapja az embert a betonba,amibe akár bele is halhat.De egy judos is van ilyen veszélyes?A judos talán nem dobja meg annyira az embert,hogy az összetörje magát.Mert ugye ebbe nincs suplex meg ilyenek.Vagy tévedek?

Tervezem,hogy elkezdek birkózni,de láttam egy videót a neten,hogy ilyen baráti bunyóban a birkózó belecsapta a padlóba a gyereket.Az sem biztos,hogy túlélte..Ez eléggé megrázott,ezért tettem fel a kérdést,hogy talán a judo kevésbé "gyilkos".



2016. júl. 22. 21:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
11%

Ha egy birkózó megtámad egy képzett harcművészt az egy ütéssel úgy megcsapja a birkózót, hogy csak az infúzióját fogja "ölelgetni".

Jársz 1 évet birkózni a földhöz tudsz vágni embert oké (ha úgy sikerül megfogni).


Elmész thai boxolni 1 évet, földhöz akar vágni egy birkózó, úgy megütöd a birkózót, hogy hívhatod rá a mentőket azonnal.

2016. júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Az elsőnek igaza van nem számít mit tanultál ha képzettebbel álszszembe akkor az lehet bámi nem tudod majd földhöz vágni. De a küzdő sportokat nem ezért kell üzni hogy feltét len verekedj :D arra itvan egy zsák krumpli vágd földhöz azt :D
2016. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Azonban egy tanult aikidos először megkér, hogy legyél szíves megfogni a ruháját így, itt.. Nem, nem, itt feljebb. Na most jó! páff. :D
2016. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
18%
A hármast lepontoztam hülyeség írása miatt.
2016. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De melyik okozna kisebb sérülést az ellenfélnek?
2016. júl. 22. 22:20
 6/18 anonim ***** válasza:
A karfiolfülű.
2016. júl. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
akkora fszság ez a ki a jobb, mint a youtubeon a strength wars vagymi :) nonszensz
2016. júl. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem,hogy melyik a jobb,hanem hogy melyik küzdősport technikái veszélyesebbek az ellenfélre nézve?Én azt akarom választani,akivel kevesebb kárt okoznék ha meg kéne védeni magam
2016. júl. 22. 22:57
 9/18 A kérdező kommentje:
Mindkettő karfiolfülű
2016. júl. 22. 22:57
 10/18 anonim ***** válasza:
bírkózó.
2016. júl. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!