Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Krav magáról vélemények? Jó...

Krav magáról vélemények? Jó önvédelemre önmagában?

Figyelt kérdés

2016. aug. 11. 00:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
A legjobb önvédelem ha gyorsan tudsz sokáig futni. Ahhoz pedig nem kell semmilyen más sport sem.
2016. aug. 11. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
1. Igaz, de vannak helyzetek amikor nem tudod megtenni. Zárt helyeken(busz, lift stb.). Én csak ajánlani tudom a kravot. Csak előnyöd származik majd belőle.
2016. aug. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 aikiboxer ***** válasza:
100%
Megnézel egy edzést, és ha van szabad küzdelem boxkesztyűben, fogvédővel, akkor jó önmagában is. Ha nem, akkor élőben nem fogod tudni megcsinálni a varázslatokat.
2016. aug. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

3* támadtak eddig meg életemben utcán székesfehérváron éjszaka rossz köryékeken (széchenyi utca alluljáró).

Nos én 11 évet judoztam.

Tapasztalataim szerit azok, akik utcán meg akarnak támadni, nincs semmilyen küzdősport ismeretük és általában nem is józanok.

Ellenben előfordul, hogy van kés és természetesen létszám fölényben vannak...


Egyszer sikerült a régi tactika, válaszd ki a legnagyobbat és ruházd meg a többi ijedten végignézi aztán elszalad, második alkalonál kés volt, fogtam a táskámat amiben értéket sosem tartok csak a munkás ruhámat oda dobtam nekik és hátra arccal elsprinteltem,

Harmadik alkalommal pedig hátulról egyből lefogtak ketten,a judo miatt ebből ki tudtam jönni,az egyiknek a vállát is ki tudtam szedni,majd megláttam a 3. Kezében a kést és már sprinteltem is...

2016. aug. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 aikiboxer ***** válasza:
100%
Én is elsprinteltem egyszer két késes támadó elől. A gond ott kezdődik, amikor nem tudsz elszaladni, mert veled vannak a barátaid, csajod, ne adj Isten gyereked...
2016. aug. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudom,futás de szeretnék valamit sportolni
2016. aug. 11. 09:37
 7/13 aikiboxer ***** válasza:
100%
Menj le egy edzésre, és ha tetszik, csináld. :)
2016. aug. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az más kérdés, ha szeretnél sportolni, akkor sportolj, de akkor az legyen a mérvadó, hogy neked mihez van kedved, ne az, hogy melyik sportról mit mondanak...
2016. aug. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ez a krav maga eleve gyanús, hogy nem tegez.
2016. aug. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 aikiboxer ***** válasza:
Szerintem mérvadó, hogy egy sportról mit mondanak, nem egy kellemes élmény, amikor 5 éven át heti 5 edzésen + edzőtáborokban karatézol és ráadásul tehetséges is vagy – és 5 év után lemèsz egy boxedzésre és kiüt az első suttyó. :))
2016. aug. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!