Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ki az, aki szeretne verekedni?...

Ki az, aki szeretne verekedni? Tudom, a lányok nagyon, de én fiú bunyóra gondolok. Budapesten, teremben (van terem! ), vagy szabadban, közösen meghatározott szabályrendszerben hetente egyszer ütközhetnénk, akár többen is váltó küzdelemben.

Figyelt kérdés
Nem hátrány a minimális küzdősport múlt, de az sem baj, ha nincs, majd lesz :)

2016. okt. 20. 14:15
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
52%

Ugymond edzésnek szánod szal nem az a nagyon kemény?

Én nem megyek mert messze lakom( 180km)csak tudakozódni hogy már alapbol le legyen irva

2016. okt. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Ez is közös döntés függvénye. Nem muszáj full contactnak vagy k1-nek lennie.
2016. okt. 20. 14:25
 3/31 anonim ***** válasza:
69%
Én ezt úgy csinálom Taekwondoo-Boxoló barátommal, hogy minden héten találkozunk, bemelegítünk, full kontaktozunk, majd csak gyakorolgatunk, aztán a végén edzünk (felülés, fekvőtámasz...stb.). Nagyon jó dolog ez. ;)
2016. okt. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Na ez tetszik :)
2016. okt. 20. 14:58
 5/31 anonim ***** válasza:
30%
Csak ha nincs ks múltad nem sokat ér, esetleg egy átlagembertől jobb leszek!
2016. okt. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
66%
És ha egy profi bokszoló megy ? :)
2016. okt. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
A küzdősportok iránt általában küzdősportolók érdeklődnek. Aki 10 éve (jelenleg is) boxol aktívan, az biztosan nem akar heti egy sparring edzést senkivel, hiszen heti 5 edzésre jár. Vagy rosszul gondolom? Nekem is van küzdősport múltam, ha egy nálam erősebbel kerülök össze, max keményedek és tanulok tőle. Nem szégyen az....
2016. okt. 20. 15:54
 8/31 anonim ***** válasza:
61%
'"Tudom, a lányok nagyon, de én fiú bunyóra gondolok" Mi ez a hülyeség, a "lányok" nem verekednek hanem aerobikoznak, meg főzni tanulnak az anyjuktól, manapság meg a mobiljukon lógnak mint mindenki más :D
2016. okt. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
El sem hiszed, mennyi lány akar verekedni. Na tőlük aztán jönnek a levelek. Ezért írtam.
2016. okt. 20. 20:38
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlenül rossz, ha 1-2 emberrel bunyózol rendszeresen. Sőt, hosszútávon talán még rosszabb is, mintha egyáltalán nem bunyóznál.

Van 1 esetleg 2 sparring partnered, rövid idő alatt kiismered őket, és még az egysíkúnál is egysíkúbb stílusod lesz.

Tessék elmenni rendes edzésre, ahol egy hozzáértő edző elmondja, megmutatja a dolgokat. Minden edzésen küzdhetsz 6-7 társad ellen. Ezt a dolgot nem lehet autodidakta módon megtanulni.

2016. okt. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!