Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A tandemugrásról, siklórepülés...

A tandemugrásról, siklórepülés, siklóernyőzésről szeretnék kérdezni. (? )

Figyelt kérdés

1.Hány éves kortól lehet?

Mennyibe kerülnek?

3. Komáromhoz közel hol lehet ilyet csinálni? (Min:4000m-ről)

4.Az összesnél kell valamilyen engedély, hogy egyedül ugorhassak? (Ez az engedély mennyibe kerül, mindegyikre külön-külön kell megmszerezniaz engedélyt?

15/F

Előre is Köszönöm a válaszokat.



2017. jan. 7. 10:13
 1/6 anonim válasza:
Szia! Én a tandemugrással kapcsolatban tudok csak segíteni. Én siófokon ugrottam először (de nem utoljára!) nyáron. Korhatár nincs csak súlyhatár (100 kg). Kb 50 000- be kerül de életreszóló élmény nagyon megéri. Az ugrás 4000 méterről, helikopterből történik, kb 50 mp a szabadesés 4-5 perc az ejtőernyőzés. Ugranijo.hu én velük ugrottam :). Igen, tudtommal mindegyikre kell "jogosítvány" aminek van ára és az sztem csak 18 felett lehet. De amugy gugli a bárátod beírod ezeket a keresőbe és hidd el meg fogod találni amire szükséged van :).
2017. febr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vákaszokat.

Az 50 000 Ft.-ért kaptál videót is?

2017. febr. 4. 14:25
 3/6 anonim válasza:
Igen kaptam videót :)
2017. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. :D
2017. febr. 5. 10:11
 5/6 anonim válasza:

[link]


It 12 éves kortol (persze szülöi beleegyezésel) video nélkul 45ezer videoval 50ezer ja és nem kel hozá semijen tanfolyam. Én most tervezek meni


12"

2018. jan. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de szeretném megvárni a nyarat. :D
2018. jan. 16. 18:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!