Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van valami módszer arra hogy...

Van valami módszer arra hogy úgy fogyjak/erősödjek hogy az étrendem nem egészséges?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok 157 cm 74 kg

legalább azt a szintet szeretném elérni hogy húzodzkodni tudjak de mondhatni még fekvőzni se tudok de ha lehet én kimegyek futni nagyon sok felülést csinálok (kb. napi hatvanat 20-asával) és van itthon egy egykezes súlyzó készlet meg egy kétkezes 8 kg ez egykezes 4 kg jelenleg szeretek biciklizni is össze tudnátok állítani valami napirendet ?



2017. jan. 17. 23:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
Fiú vagy lány? mit takar hogy nem egészséges étrend mert ha pl. Csak szénsavas üditőket iszol és chipset eszel azon azért muszáj valtoztatni egy kicsit. Így láthatatlanban annyit mondok hogy fuss ha tudsz naponta kb 20 percet vagy legalább hetente 3,de az is jó ha biciglizel azt viszont lehet több ideig is, először a feleslegtől kell megszabadulni, hogy elbírd magad. És még annyit kérdeznék,hogy a kézisúlyzoval mennyit szoktál csinálni ?
2017. jan. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mit takar a te fejedben az, hogy az étrended nem egészséges?
2017. jan. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
súlyzóval a naggyal 10 et csak az a baj hogy gyorsan a kicsivel meg 5x5öt az étrendnél a chpiset meg ilyeneket kitudom lőni de például olyan kaják hogy hús chilisbab bundáskenyér toast tojás húsleves stb
2017. jan. 18. 16:50
 4/11 A kérdező kommentje:

ja és fiú

a biciklim amúgy nem ilyen túrabicikli hanem BMX

2017. jan. 18. 16:51
 5/11 A kérdező kommentje:
és kézilabdázok heti 2x meccs havonta van
2017. jan. 18. 16:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Mozogjál és lefogysz. Keress rá a Fegyencedzés könyvre és töltsd le valahonnan, aztán csináld. Abból megtanulsz húzódzkodni.
2017. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ott kezdődik a baj, hogy fingod nincs milyen a szar kaja... olvastál valami idióta cikket és most azt hiszed, hogy minden szar amit anyuci főz...
2017. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgyis lehet fogyni hogy ugyanúgy táplálkozol ugyanannyi mozgás mellett:D, lelehet szólni, de bizonyítva van.
2017. jan. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Na akkor kevesebb kóla meg chips kezdésnek pont elég. A súlyzozás mehet a kicsivel továbbra is 5*5 ha pedig már úgy érzed hogy jól megy növelhetted a darabszámot. A futást én mindenképp beiktattnám a menetrendbe de ha utálsz futni jó a bringázás is (nembaj hogy bmx bringa). Ja és a húzodzkodást ha nem is megy még gyakorolhattod csak csimpaszkodj fel és lendületből probáld meg csinálni egy idő után menni fog. Hajrá!
2017. jan. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én bmx el kerültem Balatont 3 nap alatt.
2017. jan. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!