Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Érdemes wing tzun-ra járnom?...

Érdemes wing tzun-ra járnom? Lehetőleg olyan írjon aki volt már edzésükön

Figyelt kérdés

Nem arra vagyok kíváncsi, hogy mi mást tanuljak ehelyett, a kérdésem csak erre az egyre vonatkozik

Előre is köszi


2017. febr. 19. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Nem érdemes rá járni, mert a mókusbox tipi-tapi cicapacsi cséphadaráson kívül nem fogsz tanulni semmit sem. Alapból nem működik a valóságban, sem a wing tsun, sem a wing chun, és a tzun sem.
2017. febr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jó edzést találsz akkor igen. Magyarországon inkább wing Tsunt keress. Merre van neked a legközelebbi lehetőség?
2017. febr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elsőnek köszönjük szépen az álomvilágát, megint jót röhöghettem. :D Még mindig Einstein teljesítményű agy kell ahhoz, hogy felfogjuk, hogy egy mozgásforma eleve nem tud "nem működni". :D


Válasz a kérdésre: igen. A Wing Tzunban van sparring és vannak versenyek is. Beszéltem egy Wing Tzunossal, aki sokat verekedett utcán barátjával, aki szintén Wing Tzunos és mondta, hogy rendszerint összevernek vele mindenkit. Természetesen nem tökéletes stílus, néha kapnak ők is pofonokat, de az edzésen ezt megszokod és ez nem film, hogy tudsz védeni mindent. 1-2 pofon igenis bejöhet, bármilyen stílust is csinálsz bármennyi ideje. Tehát igen, megéri tanulni, jó stílus.

2017. febr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kettesre ne hallgass, Wing Tzunra menj. A Wing Tsun és a Wing Tzun 100%-ban ugyanaz, de a Tzun oktatása sokkal jobb, ergó gyorsabban fejlődsz alatta és jobb harcos leszel. Wing Tsunt tanultam egy jó helyen, ez volt a szerencsém. Sajnos Magyarországon nagyon kevés helyen oktatják jól a Wing Tsunt, míg a Tzunt szinte mindenhol jól és keményen tolják.
2017. febr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

SűrítettGyökér, nem tanult M.o-n wing TZUN-t, ellenben én igen másfél évig. NINCS SPARRING WING TZUN edzéseken, sehol sem!

A wing tsun/tzun/chun nem működik a valóságban. A 2-3 éve bokszoló/thai boxoló/birkózó emberkék sz*rrá verik sparringokon a 4-5. mesterfokozatú mókusbox mestereket, ez pedig tény!

2017. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én éltem kint Kínába 3 évig ott tanultam wing tsunt, aztán hazajöttem Magyarországra és elsiránkoztam:/
2017. febr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!