Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 21 évesen profi küzdősportoló?

21 évesen profi küzdősportoló?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom,ez egy ilyen fura,naív kérdés :D Szerintetek van még rá esély? Legközelebb a box áll hozzám,meg a judo/birkózás.Judozni járok,viszont úgy érzem a box még jobban menne,ám ilyen jellegű edzésen sosem voltam,csak itthon szoktam zsákolni,meg sajna néha amikor belém kötnek(én sosem kezdeményezem),és szerintem ezt tudnám teljesen szívvel-lélekkel űzni.


Igazság szerint úgyis lemegyek edzésre jövőhéten,és meglátjuk mi lesz majd,csak eszembe jutott,hogy miért ne kérdezzem meg kinek mi a véleménye :D Bár tudom,hogy a legtöbben majd hülyének néznek,de hát ilyen az élet :DDDDD


2017. ápr. 2. 10:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

Nem, itt ezen az oldalon csak a Boxolók az emberek. Úgyhogy még egy senkiházi vagy, mivel keleti stílust, a Judot tanulod, de látják, hogy fejlődsz, mivel érdekel a Box és el akarod kezdeni. Úgyhogy ne aggódj, teljesen hülyének nem néznek és nem is vagy az. Ha egyszer valami tetszik és szívvel-lélekkel csinálod, pláne, hogy tehetséged is van hozzá, hát akkor igen, lehetsz benne profi. Ráadásul a 21 év az még abszolút fiatal, úgyhogy ezen nem múlik semmi. Nagyon jó harcos biztos leszel, mivel a Judo az erős testharci stílus (hiába fognak majd mindjárt fröcsögni, hogy nem ér semmit...), a Box pedig nagyon erős ütés távolságban. És az ütés távolság egy harcban nagyon ritkán marad fennt tartósan, mert vagy testharc, vagy belharc, vagy rúgó távolság lesz belőle (többnyire amúgy testharc, a nagyon rövid ideig tartó belharc után), és te pluszban jártas vagy a testharcban is, úgyhogy ez a kombó nagyon jó.


Jól teszed, hogy azt csinálod, amit szeretsz és érdekel, hiszen abban lehetsz a legjobb.

2017. ápr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!!

Igen,amúgy a judot sokat fikázzák itt,hogy nem lehet utcán használni,pedig egyébként lehet...:D Volt már amikor utcán dobtam vele embert.Vagyis igazából nem akartam dobni,inkább csak földre vittem vele :D

2017. ápr. 2. 11:04
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen hiú ábránd a profi sport. Természetesen lehet csinálni, de nagy eredményekre nem kell számítani. Az igazán jók ilyen idős korukra már egyszer végig verték a világ legjobbjait.


"Nem, itt ezen az oldalon csak a Boxolók az emberek. "


Nem tudom mikor fogod észrevenni, hogy téged szoktak kritizálni főként, mivel minden kérdés alá benyomod a box szar, kung fu mindent megver propaganda szövegedet.

2017. ápr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21 évesen már valóban nehéz a profik közt jó eredményeket produkálnod . Ha nem is verték végig a világ legjobbjait de már bőven szereztek tapasztalatot ilyen idős korukra . Persze félprofi vagy amatőr versenyeken szép eredményeket érhetsz el ennek nincs akadálya . És azt sem mondtad milyen gálákon indulnál szívesen . MMA , K-1 vagy micsoda ? Felhozó meccsekre még el is tudnálak képzelni de legalább 13 éves korodban max 15 el kellett volna kezdened a versenyszerű felkészülést . Hallgathatsz Levegőre ki 17-18 éves kora ellenére 2 év wing tsun-nal a háta mögött olyanokat ír meg írt hogy elrúgná a profik térdét talán még Tyson-ét is de ha adsz a szavára akkor csúf bukta lesz a dologból .
2017. ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de ebből nem lesz semmi.

Boxolni megtanulhatsz, mert edzésen tekintettel lesznek rád és a testi épségedre, de egy meccsen az aki 10 éves kora óta bokszol agyonüt!

2017. ápr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a válaszokat!:) Hát igazából az sem baj,ha nem leszek profi,de mindenképp elkezdem a boxot.Judohoz úgyis jó kiegészítés,max majd nem versenyzek :D
2017. ápr. 2. 14:22
 7/11 anonim ***** válasza:
még lehetsz
2017. ápr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Próbálkozni persze lehet de dédelgetnék hiú reményeket
2017. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De nem dédelgetnék
2017. ápr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mma szabályrendszerben még lehetsz profi simán. Jelenleg itthon nem nagyon lehet megélni belőle, de sorra nyílnak az edzőtermek (sajnos kezd divattá válni) ami pozitív hogy emiatt egyre több pénz lesz benne. Ha lelkiismertesen csinálod a boxot és mellette a judot akkor egy 5-6 év múlva simán elindulhatsz amatőr gálálon 30-32 éves korodtól meg komoly pénzdíjas nezetközi gálákon is el tudsz indulni. UFC vsgy bellator bunyós valószínűleg nem leszel, de a lehetőség adott.


Boxba judoba nem nagyon látok rá esélyt hogy bármilyen profi eredményed legyen egyszerűen 10 évet késtél. MMAban viszont mivel sokkal többrétűbb a bunyó sokkal több múlik a jó helyzetfelismerésen, mint a tökéletes technikán szóval hajrá !

2017. ápr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!