Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért olyan zsíros sok küzdősp...

Miért olyan zsíros sok küzdősportoló?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy megy a tömegnövelés meg nem mindenki szálkás alkat.De sokak nagyon zsírosak.Pl van,aki 176 cm 108 kg nehézsúlyú.Meg akkkr az ilyen Eric Esch féle bunyósok.

Főleg azért kérdezem,mert ezeknek az élvonalbeli bunyósok ak rengeteget kell kardiózniuk.És a sok kardiózás ellenére is képesek így bezsírosodni?



2017. ápr. 21. 18:31
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
Hiába a sok kardio ha kalória pluszban vannak, akkor zsirsodnak. Nem foglalkoznak a formával.
2017. ápr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tömegnővelés szerintem sokkal intenzívebb az ilyen típusú küzdősportolóknál. A kardio edzések egy idő után megszokottá válnak a szervezet számára és az lesz a napi "általános" mozgás. A tömegnövelés hatására pedig szépen beindul a raktározás, azaz az izom mellett a zsírsejtek növekedése. Előnyük, hogy általában brutál erősek (kaptam már ki kegyetlen módon zsírosnak tűnő ellenféltől, viszont hátrányuk a leggyakrabban a lassúság. Nem lassúak ők, csak a szálkásabbak gyorsabbak... Érdekes felvetés volt a kérdésed egyébként. Lehet ez alkati, genetikai adottság is egyébként...
2017. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
# 1- gyel egyetértve, ha a felhasznált kalória kevesebb, mint a bevitt, akkor jönnek a kilók :)
2017. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert nem szobacicák akik a kinézetre mennek és a tükörben bámulják magukat.
2017. ápr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem kinézetre mennek,csak nem értem,hogy lehet ennyi kardió mellett így bezsírosodni?Mert ha ennyi edzéssel ilyen tsírodak,mi lenne ha nem is edzenének?

De akkor ezek mennyi kalóriát esznek?Többet,mint egy testépítő?

2017. ápr. 21. 21:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg minimum kétszer annyit, mint amennyire szükség van... Ezek a zsíros küzdősportolók zabáááálnak :)
2017. ápr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg, tényleg a kaja.


Amúgy érdekes dolog. Heti 3-4 küzdősport edzés, mellette kereszt edzés, spinning (igen spinning, mert nagyon jó dolog, de nem a kart emelgetős háziasszonyos spinning) futok, néha félmaratont ha úgy tartja kedvem. 178-ra mégis 100 felett vagyok, de néha edzés után, kieszem a fridzsidert. Szeretek zabálni. Olyan dolgokat is, aminek mások a látványától is keresztet vetnek. Egy teljes pizza, meg sem kottyan pl. Testépítők meg fitneszguruk szerint, dagadt vagyok. Viszont mütétem után volt jó pár hónap lábadozás. Nem kívántam akkor a kaját annyira, csak annyit mozogtam, hogy ne a tv előtt üljek, és fogytam.

Magamnak élek és edzek, nem másoknak.

2017. ápr. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!