Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Üdv, vásárolnék egy CM18 MOD1...

Üdv, vásárolnék egy CM18 MOD1 (COMBO) Assault Rifle Replica - Half-Tan airsoft fegyvert. Milyen garboxot fogas kerekeket vegyek bele stb mindent cserélni akarok benne hogy egy jó kis pörgős fegyver legyen?

Figyelt kérdés
A tuning ára nem számí. Ha tudnátok linkelet küldeni vagy csak neveket megköszönném. Garbox fogaskerekek dugatyú hop up adagoló monde. Egy erős motort akarol bele egy 100 rugóva. Itt nekem nem az erő számítana hanem a sebesség. kérlek titeket ne kezeljetek hujenek meg soha nem tuningoltam/fejlesztettem fegyvert bár már 5 éve játszom.

#alkatrész #tuning #Airsoft #CM18 MOD1 (COMBO) Assault Rifle Replica - Half-Tan
2017. ápr. 25. 00:09
 1/3 Egy_marek_saska ***** válasza:

Szia!


Pár év garázstuning tapasztalata van a hátam mögött.


Első sorban a fogaskerekek hézagolása, és újrakenése legyen meg, lítiumos olaj erősen ajánlott.


A gyári gearbox shell-t és a fogaskerekeket csak akkor érdemes cserélni, ha eltörtek, vagy elkoptak.

Az SHS FÉMFOGAS dugattyúi nagyon jók, dúgattyúfej, hengerfej legyen dupla O-gyűrűs, márka annyit nem számít. Egy O-gyűrűs nózi is belefér, ha a gyári szelel.


Tapasztalataim szerint a 100-as rugó nagyon gyenge, szinte játszhatatlan olyan lassan repülnek a BB-k. egy 120-as rugó jó egyensúlyt teremt sebesség és lőgyakoriság között.

Motort felesleges venned, egy nagynyomatékú motor erősebb rugókhoz kell, nem lesz gyorsabb.


Ha gyorsabb lősebességet szeretnél, LIPO akksit, és T-csatlakozót kell beszerezned. Ha nincs MOSFET a puskában akkor a 7.4V-ost nézd, mert külömben elég az elektronika a puskában. 11.1V-os akksikat csak FET-elés után ajánlott puskába rakni.


Egy 7.4V-os 20/40C-s akksi, és egy T-csatlakozó rengeteget dob a válaszidőn és a lőgyorsaságon, ha csak nem akarsz locsolócsövet (ami nem ajánlott, mert hamar kopik benne minden) felesleges elkezdened szórakozni a MOSFET-tel, ami csak még egy dolog ami elromolhat.


Ezen kívűl egy 60-as keménységű hopup-gumit ajánlok, révén hogy csökkenni fog az FPS.

2017. ápr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Egy_marek_saska ***** válasza:

Ja és mégvalami. Ha nem ismersz olyat, aki össze tudja rakni azt amit szét szedtél, neki se kezdj, mert lesz egy kupac alkatrészed, amit még ha össze is tudsz szerelni, az biztos hogy rosszabb lesz mint a gyári. Kérdezz meg egy tapasztalt szerelőt, vagy egy hasonló fegyvertulajdonost a tapasztalatairól. Nézz rengeteg oktatóvideót. Esetleg, ha tudsz angolul ezt olvasgasd:


[link]


[link]


https://www.youtube.com/user/AirsoftingTutorials/videos

2017. ápr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2017. ápr. 26. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!