Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen gördeszkát vegyek?

Milyen gördeszkát vegyek?

Figyelt kérdés

Egy kezdőnek milyen fajta deszkát érdemes vásárolnia, ha csakis utcai közlekedésre szándékozik használni? Penny boardot, longboardot vagy normál deszkát?

Árban esetleg megéri megvenni a jobbat így kezdésnek, vagy megteszi az olcsóbb(10ezer forintos) változat?

16/F



2017. jún. 5. 17:32
 1/2 Benedek1100 válasza:
hát szerintem ez attol függ hogy mit tartasz mérvadóbb szempontnak.a Penny board sokkal kisebb kezelhetőbb akár egy táskába is eltudod tenni. Viszont a longboard nagy viszont talán stabilabb. Szerintem e között a kettő között érdemes dönteni de persze ez csak az én véleményem.
2017. jún. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha csak közlekedésre kell akkor tényleg a normál deszka ki van zárva...nekem most longboardom van, sz stabil meg minden jól lehet menni, de az tényleg igaz hogy sok helyet elfoglal ellentétben a pennyboarddal. Visztont mostanában a pennyboard felkapottabb.Igazából te döntsd el hogy mi jobb neked
2017. júl. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!