Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Extrém sportok

A kérdés
:):(:3:* nevű felhasználó kérdése:

Szerintetek elkezdhet egy kicsit ducibb lány is parkour-özni?

Sziasztok! Mostanában nagyon megtetszett a parkour-özés, és szívesen kipróbálnám, megtanulnám. Kicsit utána olvastam a dolgoknak, hogy mit kell először megtanulni stb... De a legnagyobb gondom, hogy nem baj, ha én nem vagyok vékony? Én is elkezdhetem, a súlyomtól függetlenül? Persze ne rögtön 100 kilós embert képzeljetek el. 70 kiló vagyok(tudom, ez is sok) és tizenéves lány. Így is elkezdhetem szerintetek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: parkour, lány, kövér, duci, sport, extrém

08-13 00:31  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Szerintem simán, miért ne? A lényeg hogy jól érezd magad közben.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 08-13 01:00 Privát üzenet
csatlakozom az 1-es

(nem vagyok nagy sport szerető én 75kg vagyok de jó társaságban talán még én ki próbálnám)

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 08-13 10:49 Privát üzenet
Elkezdeni elkezdheted, de súlyfelesleggel nem fog jól menni. Viszont ha rendszeresen futsz, le fog menni a fölösleg (persze ha nem zabálsz be utána).

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 08-13 15:08 Privát üzenet
3as, mi az hogy nem menne? Nem egy ismerősöm van, akik kicsit túlsúlyosak, s mégos ügyesen ugrálnak. Sőt volt egy régebben /ő már abbahagyta/ de magasabbról dupla corkot is elugrott és igen beleállt.

A kérdezőnek pedig: igen, nyugodtan kezd el. Ha van rajtad felesleg az le is fog menni, ez az a sport, ami egy edzés alatt minden porcikád átmozgatja! A lényeg, hogy élvezd, amit csinálsz, vigyázz az izületeidre, mert nagyon hamar tönkre megy:)
(Tapasztalatból)

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 08-13 15:28 Privát üzenet
https://www.youtube.com/watch?v=mfI4cEfg-bY
Ha neki is megy, neked is menni fog :)).

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 08-13 17:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat :) Így most már nagyobb bizalommal kezdem el^^

# 6/6Időpont 08-13 18:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
14éves lány vagy és szeretnék parkourozni én itt lakom salgótarjánban Van itt olyan aki parkourozik tarjánban?
Erosen kozellato lany vagyok, mehetek parkour-ozni?
Kickbox+napi óra futás+tesi+kezdő parkor tönkretenne egy 16 éves lányt? Reggel vagy este fussak inkább? Miért?
Szeretnék parkourozni, de nem vagyok jó atléta, hogyan kezdjek neki?
Parkour Salgótarjánban?
Szeretnék elkezdeni parkourozni nem vagyok hozzá még fiatal?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Extrém sportok rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu