Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek elkezdhet egy...

:):(:3:* kérdése:

Szerintetek elkezdhet egy kicsit ducibb lány is parkour-özni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostanában nagyon megtetszett a parkour-özés, és szívesen kipróbálnám, megtanulnám. Kicsit utána olvastam a dolgoknak, hogy mit kell először megtanulni stb... De a legnagyobb gondom, hogy nem baj, ha én nem vagyok vékony? Én is elkezdhetem, a súlyomtól függetlenül? Persze ne rögtön 100 kilós embert képzeljetek el. 70 kiló vagyok(tudom, ez is sok) és tizenéves lány. Így is elkezdhetem szerintetek?

2017. aug. 13. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem simán, miért ne? A lényeg hogy jól érezd magad közben.
2017. aug. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

csatlakozom az 1-es


(nem vagyok nagy sport szerető én 75kg vagyok de jó társaságban talán még én ki próbálnám)

2017. aug. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elkezdeni elkezdheted, de súlyfelesleggel nem fog jól menni. Viszont ha rendszeresen futsz, le fog menni a fölösleg (persze ha nem zabálsz be utána).
2017. aug. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3as, mi az hogy nem menne? Nem egy ismerősöm van, akik kicsit túlsúlyosak, s mégos ügyesen ugrálnak. Sőt volt egy régebben /ő már abbahagyta/ de magasabbról dupla corkot is elugrott és igen beleállt.


A kérdezőnek pedig: igen, nyugodtan kezd el. Ha van rajtad felesleg az le is fog menni, ez az a sport, ami egy edzés alatt minden porcikád átmozgatja! A lényeg, hogy élvezd, amit csinálsz, vigyázz az izületeidre, mert nagyon hamar tönkre megy:)

(Tapasztalatból)

2017. aug. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=mfI4cEfg-bY

Ha neki is megy, neked is menni fog :)).

2017. aug. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat :) Így most már nagyobb bizalommal kezdem el^^
2017. aug. 13. 18:05
 7/7 anonim válasza:
Nem semmiképp veszélyes inkább nem fejtem ki
2020. aug. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!