Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ki minden idők legjobb Rally...

Ki minden idők legjobb Rally versenyzője?

Figyelt kérdés
Nekem van egy személyes kedvencem, de kíváncsi lennék a többi ember miként gondolkodik. :)

2017. szept. 8. 21:34
1 2
 1/12 veterán vas ***** válasza:

Sébastien Loeb.

Mégis csak 9(!)-szeres világbajnok.

2017. szept. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

#1

Jó de milyen mezőnyben. Ahol rajta kívül volt 3-4 full szezont teljesítő, és az egyetlen valamire való gyári csapatnál volt és a csapattársai nem kapták meg ugyanazt a támogatást. Így könnyű nyerni akármennyit, de én egy random 80-as évekbeli rali győztest is többre becsülök nála, mert vadállat autókkal komoly mezőnyben érték el azt az eredményt.

2017. szept. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 veterán vas ***** válasza:

#2!

Lehet, hogy volt 1-2 olyan év, amire helytálló a Te megközelítésed. Na de kilencszer? ;)

2017. szept. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A rali szakág a 90-es évek elején indult meg a lejtőn a végétől meg csak döglődik. Jól mutatja hogy a legnagyobb "sztárokat" mint Loeb a szupermarketek parkolójában szervezett tehetségkutatókon fedezték fel gyakorlatilag amatőr versenyzőnek tekinthető. Loeb azért nyert mert mindig jól helyezkedett és a mezőny egyetlen komoly gyári hátterű csapatánál volt végig. Egyáltalán nem kiemelkedő tehetség.
2017. szept. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 veterán vas ***** válasza:

Szóval a kilencszeres világbajnok Sebastien Loeb, a "szupermarketek parkolójában rendezett tehetségkutatók nyertese".

Tudomásul vettem, és én kérek elnézést. ;)

2017. szept. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5

Igen az. Előtte profi tornász volt. És Ogiert is egy ilyen rendezvényen fedezték fel.

2017. szept. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 veterán vas ***** válasza:

Semmi újat nem írtál, hiszen közismert, hogy tornászként kezdte.

Viszont nem ezt kérdezted. :)

2017. szept. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem úgy tűnik hogy tisztában lettél volna vele, akkor ne itt égetnéd magad az ostobaságaiddal.
2017. szept. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 veterán vas ***** válasza:
Na mesélj, mi volt az ostobaság a válaszomban? ;)
2017. szept. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is Loeb a legjobb. Mindenhol megmutatta hogy a legjobb autóversenyző. Majdnem bekerült a forma1-be, Pikes Peak mai napig ő tartja a rekordot, jól ment a Rallycross vb-n is, xgames, szinte mindent megnyert amit meglehet, dakaron 2. lett, jövőre meg fogja nyerni. A legjobb pilóta és ezt mindenki elismeri.
2017. okt. 15. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!