Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hol érdemes bőr cipőt venni?

Hol érdemes bőr cipőt venni?

Figyelt kérdés
A tanárom azt mondta, hogy a decathlonban a legolcsóbb és, hogy az teljesen jól passzolna a lábmhoz. De mégis csak év elején kezdtem balettozni és jó lenne megpróbálni szakértői szemek között és tudni, hogy milyen a tökéletes cipő nemem. Na szóval menjek a decathlonba vagy egy szaküzletbe? Heti 4x1,5 óra balett van nekem. Most egysima egyszerű decathlonos vászon cipőm van amit szeptember óta használok, de már jön szét. Hol vegyek?

2017. nov. 10. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a legjobb fajta:

[link]

de Magyarországon nem lehet kapni.


Itthon kaphatóak közül szerintem ez a legjobb:

[link]

kb 10 éve mindig ilyet veszek. Sajnos gyorsan kilyukad.


Esetleg még a China marktban, meg a Belmoveban lehet gyakorlócipőt venni.

2017. nov. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, közben mentem Pestre és vettem egy sansha entrechatot. Amúgy én is néztem valamelyik oldalon olyasmit, mint az első cipő, de mondta a tanárom, hogy inkább bőrbe táncoljak, hogy megszokjam fellépésre.
2017. nov. 11. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!