Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szeretnék boxolni, hol lenne...

Szeretnék boxolni, hol lenne rá lehetőség? 14 éves lány vagyok 160cm 50kg. Szerintetek mennyire durva egy box edzés, mennyit tanít az embernek a box?

Figyelt kérdés

2017. dec. 12. 17:09
 1/3 palilaci ***** válasza:

Hmm leszukitetted a kort kb egy bolygonyira, de legyen egy kontinens, sot, tetelezzuk fel, hogy Magyarorszagon belul gondolkodsz. Nyiregyhazan egyertelmu, hogy az NYVSC Box klubbot valaszd.

Mennyire durva? Az elejen mindenkeppen az lesz, foleg ha elotte nem sportoltal semmit, de par honap es megszokod az eronleti reszet. A barati kuzdelmek durvasaga pedig rajtad es a partnereiden mulik.

Mit ad? Jo mozgaskoordinaciot, kivalo reflexeket, dinamikus mozgast es utos eronletet. Nem mellesleg itt tanulsz meg a legjobban utni. De 50kgs kislanykent nem leszel terminator.

2017. dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy el kell majd kezdeni mellette futni mindenképpen, már előtte is elkezdheted. Különben nehéz lesz. Az se árt, ha már tudsz ugrókötelezni sokáig és esetleg gyorsan.
2017. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
50kgos kislányként hát... Ember, biztos nem fogok azért felmenni 90kgre hogy boxolhassak. Futni szoktam, szeretek, én sem gondoltam hogy piskóta lesz és hallottam Nyíregyházáról csak nagyon messze van :( Egyébként mások szerint is jót tenne nekem, mivel én szeretem kiadni magamból az ideget, és elég verekedős vagyok xD..
2017. dec. 13. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!