Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Megéri személyi edzővel edzeni?

Megéri személyi edzővel edzeni?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék edzőterembe járni, de nagyon introvertált ember vagyok.

Volt idő mikor lejártam, de nem éreztem jól magam, úgy éreztem,hogy nem mindig helyesen csinálom a gyakorlatokat, és hogy rajtam nevetnek stb...(ez utóbbi az enyhe üldözési mániámnak is betudható). Szóval mindig igyekeztem lecsapni az edzések végét, és eltűzni minél előbb.

De volt rövid időszak amikor egy hozzáértő barátommal jártam le, az jó volt.

Arra gondoltam,hogy egy edző sokat segítene a kezdetekben, egyrészt motiválhatna,szólna ha valamit nem jól csinálok, írna edzéstervet, stbstb....

Szerintetek megéri?Milyen áron dolgoznak általában?


2018. márc. 5. 17:53
 1/4 anonim válasza:
Szívesen eljárnék veled, ha a közelben laknál. Egyedül én sem szeretek menni, ezért itthon szoktam tornázni.
2018. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez lutri.Mert sok személyi edző ha megszimatolja hogy van lóvé de alapvetően lusta vagy vagy sose mered kinyitni a szádat akkor rámentek a gépekre szépen közbel telebeszéli a fejed hogy az a jó és 1 év múlva is ugyaúgy fogsz kinézni mint most hiaba edzetek együtt heti 3.4 alkalommal.
2018. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék tartósan edzőt, mert arra nem futná.

Csupán szeretném normálisan csinálni a gyakorlatokat,szabályosan.Maximum 1 hónapig kellene az edző, utána a magam ura lennék.

2018. márc. 5. 20:04
 4/4 anonim válasza:
Akkor mi a kérdés? Keress egy edzőt és rajta.
2018. márc. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!