Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen sportolást tudtok...

Milyen sportolást tudtok ajánlani? (Lent)

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, és eléggé meghíztam, és légyszíves ne mondjátok, hogy lusta disznó vagyok, mert leírom, hogy miért nem sportolhattam: osler kórom van, és ha hirtelen kezdek mozogni, elpattan egy ér az orromban. A futást is kipróbáltam, de most februárban megröntgeneztettem a lábam, és kiderült, hogy nincsen a jobb térdemben porc. És még vannak egyéb betegségek, amiben szenvedek: oxigénhiányosság, szemtengelyferdülés, gerincferdülés.

Szóval felsoroltam a betegségemet, ha tudtok valami sportot ajánlani nekem, megköszönném.



2018. márc. 18. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogyni akarsz, elsősorban kezdj el diétázni. Mozgásnak meg jó lehet az úszás, vagy valamilyen kímélő mozgás, pilates, vagy valami, de erről az orvosoddal kéne konzultálnod.
2018. márc. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
yoga, tai chi, de ha fogyni szertnél akkor szerintem beszélj egy személyi edzővel
2018. márc. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most nem b*ziságból írom, de a kajálás sokat számít. Szóval ameddig nem találsz valami sportot, addig vedd le a az étel mennyiségét mennyiségét. Egyébként szerintem jobb lenne, ha megkérdeznéd az orvosod, hogy mit lehet csinálni és mit nem.
2018. márc. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!