Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek gáz a bukósisak...

Szerintetek gáz a bukósisak longboardozáshoz?

Figyelt kérdés
Most kezftem el longboardozni és osztálytarsaim azt mondtak hogy eleg gáz a bukósisak. Ennek ellenere használom csak szeretnem tudni hogy mas mit gondol erről :)

2018. máj. 16. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egészség nem játék, nem "gáz" :)


Gyerekes felelőtlenek hozzáállás lenézni valakit, mert fontosnak tartja a testi épségét, de hát ilyenek a fiatalok többsége :D Majd felnőnek.

2018. máj. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A bukósisak szilárd halmazállapotú, így nem lehet gáz.

A bukósisak meg nem csak dísznek van, megvéd, hogyha úgy esel el. Magasról tojni kell mit gondolnak a többiek, a biztonság az első.

2018. máj. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat !:)
2018. máj. 18. 22:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz?


A profi versenyzők is mind védőfelszereléssel nyomják. Csak a vidéki suttyók meg lakótelepi "Janik" keménykednek nélküle.

2018. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
gáz a bukósisak kérdéssel szerintem csak gyerekek foglalkoznak, nekem meg spórolós a pénzem azért nincs, majd 1x xd
2018. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!