Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Lehet nálam airsoft fegyver...

Lehet nálam airsoft fegyver az autóban?

Figyelt kérdés
Tarthatom az autóban az airsoftot? Ellenőrzésnél szólnak érte? Be kell jelentenem az ellenőrzés elején, hogy van az autóban? Pár haverral szoktunk játszani de mostanában nagyon ráálltak a rendőrök a környéken, hogy átnéznek teljesen minden autót és nem szeretnénk felesleges problémát. Van, hogy random jön, hogy menjünk el játszani és akkor ugye jó ha nem kell még hazarohangálni érte stb...

2018. jún. 3. 14:38
 1/1 Gregoryj Borodin ***** válasza:

Szia.

A szállításra vonatkozó szabályok betartása mellett nyugodtan.

Zárható tároló eszköz,aksi/gáz,BB,tár külön fakkban.

Ha a rendőr igazoltat akkor érdemes bejelenteni neki.

Pl így.

Rendőr: Jó napot kívánok! XY Vagyok jelvényszámom Z. Most átnézném a kocsit.

Sofőr: Jó napot kívánok! Nyugodtan átnézheti. A csomagtartóban lezárt fegyverkofferben van egy légfegyver. (Az airsoftot nem fogja ismerni a törvényi vonatkozás végett.)

Ha minden szabályosan el van pakolva akkor nem szólhat érte. Ugyanis nem tudja,hogy játékról jössz vagy éppen mész.

Én szoktam nekik szólni,hogy ne legyen meglepi meg térdes hát simi.

2018. jún. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!