Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Siklóernyős téma. Ez mennyire...

Siklóernyős téma. Ez mennyire lehet törvénybeütköző?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, nyár elején kezdtem el a siklóernyős tanfolyamot, már volt is három saját repülésem. Az a célom hogy még idén meglegyen a repüléshez való jogosítványom, valamint legyen saját ernyőm és hátimotorom (az egy kis propelleres kétütemű motor az ember hátán, annak a segítségével akárhol fel tud szállni az ember, nem kell dombot, hegyet keresni az elstartoláshoz). Na most a mezők, erdők, hegységek és városok fölötti röpködés mellett egy kis csínyt is vinnék bele a dologba, konkrétan a városok fölött alacsonyan repülnék (akár 10-20 méter magasra is leereszkednék), és a főutak, főterek fölött romlott paradicsomot meg esetleg záptojást is dobálnék le az emberekre és az autósokra. Szerintem nagyon jól érezném magam, csak nem tudom ez mennyire törvénybeütköző. Ti hogy látjátok?

2018. aug. 23. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy látjuk hogy nagyon hülye troll vagy.
2018. aug. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélem a te fejeden is landol majd egy poshadt paradicsom 😁 apropó nyíregyházaiak lesznek a legnagyobb veszélyben :D
2018. aug. 23. 13:53
 3/7 anonim válasza:
Nagyon átlátszó, hogy nem végezted el a tanfolyamot, ugyanis annak része a légtérelmélet, és akkor tudnád, hogy miért baromság, amit kérdezel.
2020. ápr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 3-as jól mondja+elég hamar levadásznának
2020. júl. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hát ha följelentenek akkor szívod!
2021. máj. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ezt egyszer játszhatnád el. Elmondjam, mi történne, ha ezt megcsinálnád? Felküldenének a legközelebbi reptérről egy helikoptert, ami lezavarna. Amint földet érsz, mész a rendőrségre, és az életben nem repülhetnél többet.
2021. máj. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, szégyelld magad.
2022. márc. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!