Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tiszta Propán gázt hol lehet...

Tiszta Propán gázt hol lehet szerezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Airsoft fegyveremhez szeretnék szerezni propán gázt, mivel a green gas, túl drága, és elméletileg mindkettő ugyanaz. Hol tudnám ezt tisztán beszerezni, hogy semmi bután, meg semmi egyéb ilyen hlyeség ne legyen benne?

2019. jan. 3. 18:46
 1/2 anonim válasza:

Inkább spórolj a Green Gasra, nem véletlenül az kell hozzá, mivel vannak benne plusz adalékok is mint pl. szilikon, ami segíti a mozgó alkatrészek feladatát, tömíti a réseket amik a rendszerben vannak.

Sajnos nincs mit tenni, a technikai sportok drágák, viszont nem éri meg ilyenen spórolni mert többet árthat mint használ.

Ugyanígy egy erős gaming PC-nek sem szabad a tápegységét elolcsózni, mert egyszer gondol egyet és minden mást is visz magával ha elromlik. Csak, hogy valamihez hasonlítani tudjam.

Remélem segítettem :)

2019. jan. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak amcsiban divat, mert ott nagyon olcsó, grillezéshez, kempingezéshez használják, itthon annyira nem. Mondjuk a green gasban lévő szilikon is ha túl sok, bejut a hop up-ba, és szar lesz a pontosság, de való igaz, h a tár tömítéshez és a piston head tömítéshez kell a szilikon. De ezt manuálisan is lehet kenni, meg van ilyen adapter is propán palackhoz, külön szilikon adagoló bemenettel. Persze itthon ez sztem egyáltalán nem elterjedt, pláne mert propán palackot se nagyon láttam még hogy 500 ft-ért árulnák a cba-ban, nem úgy mint amerikában. De annyira nem vészes sztem a green gas, jó 3k egy palack de az elég sokáig elég.
2019. jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!