Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Minek a függvénye hogy valakin...

Minek a függvénye hogy valakinek eltörik a lába (pl sípcsont) egy thai-box vagy egyéb küzdelem közben?

Figyelt kérdés
Konkrétan az érdekelne hogy függhet e a lábtörés attól hogy az egyik sportoló vastagabb csontú vagy edzettebb, rugalmasabb stb vagy ez bárkinél előfordulhat ha nincs szerencséje?

2019. jan. 14. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teknika szerintem leginkább. Belevitt testsúly, gyorsaság, felület.
2019. jan. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Bárkivel előfordul. Elég rossz szögben is rárúgnod az ellenfél lábára. Anderson Silva esetét nézd csak meg.
2019. jan. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kreténpali ***** válasza:
100%

Szög, erő, edzettség, a védekező stabilitása, hova érkezik a rúgás, ráb4sznak-e egy jó nagyot vascsővel a lábára...

Kicsit konkretizálni kellene a kérdést. Ha videóra gondolsz akkor kérdezz rá, ha rúgásra, akkor arra, meg, hogy milyen rúgásra gondolsz, vagy milyen helyzetre.

2019. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kérdés johnatan king legutóbbi mma-s sérülése alapján merült föl...én azt gondoltam hogy ha egy láb elég edzett vagy valaki vastagabb csontozatú akkor elkerülhető ám egy barátom szerint mindegy, ezért voltam erre kíváncsi. Példaként vettem pl chintya candranaya-t aki tiszta erőből rugdos vascsövet vagy betonoszlopot...
2019. jan. 17. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!