Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi a tandemugrás maximális...

Mi a tandemugrás maximális ugrási magassága?

Figyelt kérdés

Azt tudom mert már néztem hogy Mo-on ált. 3500-4000 m. Vagy ti tudtok esetleg olyan hazai "szolgáltatót" amely magasabbról is végrehajt?


És mi a helyzet külföldön? Ott is 4000 m szokott lenni a limit?


Ill. még az a hagyományos ejtőernyőzés maximális magassága is érdekelne. Tehát itt már arra gondolok amikor valaki "szólóban" csinálja, amihez amúgy tudom már tanfolyam is kell mert én, egyedül ugrok ki a gépből. Itt is 4000 m-re maximalizálva vagy ennél megoldható nagyobb magasság is? Itt persze a Felix Baumgartner féle extrém rekordugrásokat azért mellőzzük, űrhajós szkafandert gondolom amúgy sem lehet csak úgy turiban, vagy a jófogáson venni :D



2019. jan. 23. 17:47
 1/3 anonim válasza:
Már hogyne lehetne venni. XD Kis naív: [link]
2019. jan. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez aztán hasznos válasz volt, és még vicces is.


Ja nem.

2019. jan. 26. 18:53
 3/3 anonim ***** válasza:

10000m de az már olyan,hogy ha akarnál sem ugorhatnál egyedül.

Persze ez nem a hazai kategoria.

És persze ne feledjük,hogy 4000m fölött kell az oxigén palack...leginkább ezért nem ugrálnak az emberek 6/7/10km magasságból.

2019. márc. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!