Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hol tudnék a legjobban megtanu...

Lil boi kérdése:

Hol tudnék a legjobban megtanulni gördeszkázni és milyen márkákat tudtok ajánlani így gördeszka kapcsán?

Figyelt kérdés

Elszeretném kezdeni a gördeszkázást de nincs sok annyi tapasztalatom ezzel kapcsolatban.Persze az alap dolgok megvannak például az ollie-zás meg hogy alapból miből áll egy gördeszka és a elhelyezkedés is megvan csak azt nem tudom hol kezdjem el ezt gyakorolni. :'D Gödön lakok és tudom hogy Keszin van egy ilyen pálya de már voltam ott így haverokkal és nekem nem jött be(nem fikázom le tényleg jó hely csak nekem nem volt szimpi)és így Pest környékére gondoltam a IV. és a XV. kerület között. Meg márkákban a Deatwish-t hallottam hogy jó de biztos annál is jobb vagy legalábbis ugyan olyan jó márka.Szóval így ezzel kapcsán mit tudtok ajánlani?

Válaszaitokat előre is köszönöm!✌

18/f



2019. febr. 16. 14:13
 1/1 anonim válasza:

Bocsi az off miatt

Dee engem is érdekelne

Nekem az ollie sem megy.

Félek tőle ^^

L

Bp

2019. febr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!