Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Extrém sportok

A kérdés

Airsoftnál hogy van ez?

Airsoft fegyverek általában hány Joule torkolati energiájúak? A légfegyvereknél 7,5 J-ig van a határ azt tudom, de itt is az a max. vagy itt korlátozottabb a maximális határérték. Ha igen mennyi?

Ha nem akkor melyik fegyvert meddig érdemes/lehet átalakítani, és kicsit felturbózni hogy messzebre, lőhessek vele, de ne úgy hogy a másik játékosba belefúródjon a lövedék vagy bármi kárt tegyek benne a testi épségében?

Remélem érthetően fogalmaztam. Előre is köszi!

Keress kérdéseket hasonló témában: Airsoft

febr. 17. 16:05  Privát üzenet  

A válasz

[link]

Az energia és sebesség pont alatt van egy táblázat, minél mi az engedélyezett max. Oldalakon ki szokták írni a fegyver erejét (0.7-3.5J fajtától függően), viszont az fps (megtett láb másodpercenként) még egy fontos tényezője.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 17. 17:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az airsoftnál amikor azt irják, hogy full fém kivitel akkor meik fémre gondolnak pl: aluminium?
Ha egy airsoftnál el van rontva a menete a külső cső végénél akkor elég cserélni a fegyver végi csövet vagy új menet kell a fegyverre?
Az airsoftnál az egypontos vagy a két pontos vállszíj a jobb sajnos én nem tudtam dönteni kérlek magyarázzátok el nekem hogy melyik a jobb és miért?
Mit jelent airsoftnál a hop-up, az micsoda? És mire jó?
Airsoftnál a kezdősebesség azt irja hogy 200fps az kb hány méternek felel meg? Vagy ha lenne 1 ilyen táblázat amibe ezek benne vannak az még jobb lenne.
Airsoftnál egy rácsos szemüvegben is látszik a távcső?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Extrém sportok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!