Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gördeszka kérdés! Mit tehetnék...

Gördeszka kérdés! Mit tehetnék a sok beszólogatás ellen?

Figyelt kérdés

Állandóan beszólnak az utcán,ha deszkázok.Ha ez nem lenne elég még lány is vagyok így jobban kapom az ívet.Menni már tudok deszkával csak a térdemmel van egy problémám és sokszor belenyilal a fájdalom elég erősen így leesek,mert ilyenkor lábra sem tudok állni. És ilyenkor többen beszólnak,röhögnek rajtam.. Ti ezek ellen mit tetettek?


U.i:majd szeretnék megtanulni trükköket is,aki jártas a témában írhat privátot.



#gördeszka #lány #beszólás #kicktail #lány gördeszka
2019. febr. 22. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Deszkázz fülhallgatóval. Ha ötvenszer nem estem el óriási tömeg előtt deszkával, egyszer sem. Ilyenkor én is röhögni szoktam magamon. Nincs ebben semmi, aki deszkázik, az esik is. :)
2019. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem deszkázok de az ilyeneket alapbol le kell szrni. Buták és éretlenek ha más leszólásától akarnak többnek tűnni. Biztos ők se úgy születtek hogy tudtak dedzkázni. Kitartást
2019. febr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Deszkázz olyan helyen ahol kisebb a tömeg, közlekedésre meg ne használd mert az téng gáz
2019. febr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
szrd le. deszkázol nem? (kivéve ha penyboard, mert az nem deszka -.-) akkor meg szrd le ha kiröhögnek, engem is ki szoktak nem mindenki azon röhög hogy milyen balfsz vagy, hanem mert sajnálnak hogy milyen gáz már hogy elestél. amúgy meg ha trükköt akarsz tanulni érdemes kimenni egy közeli deszka parkba és ha vannak segitenek. a deszkások nagy része jó arc a kisseb egy pcs. ennyi sok szerencsét :)
2019. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vinkó Márton ***** válasza:

Nem értem, miért vannak olyanok, akik úgy gondolják, hogy lányoknak ciki. Szerintem nagyon jó dolog, nekem egyszer (sőt nem is egyszer) tetszett egy lány (nem is egy), aki gördeszkázott. Amúgy már olimpiai sportág és vannak ott lányok/nők is (nekem nagyon tetszett amikor olyan volt aki szoknyában volt, úgy nézett ki mint egy anime hősnő). Egyébként van olyan oldal, ami vétózza az elején említett dolgokat: [link]


:D

2021. dec. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vinkó Márton ***** válasza:
(egyébként én fiú vagyok és sosem próbáltam meg a gördeszkázást...)
2021. dec. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vinkó Márton ***** válasza:
(és egyébként fiúként néztem a Soy Luna sorozatot...)
2022. aug. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!