Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Extrém sportok

A kérdés
Csicsikusz nevű felhasználó kérdése:

Öngyilkosság lenne egy régi Siklóernyővel kiugrani 5000 méter magasságból?

Egy 15 éves/vagy bármilyen siklóernyő kibírná ha szabadeségsben nagy magasságban kinyitnák? hamarosan repülök a china airvaves járatával amiben nem bízok hogy épségben eléri úticélját ezért vinnék magammal egy olcsóbb ernyőt a biztonság kedvéért. Nem vicc.

márc. 15. 02:23  Privát üzenet  

A válaszok
iq 0

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont márc. 15. 03:26 Privát üzenet
Aztán miért nem ejtőernyőt viszel? Nem mintha nem volna mindegy.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont márc. 15. 06:00 Privát üzenet
Az megvan, hogy az utastérbe vihető csomagnak méret és súlyhatára van? Nem lesz túl hasznos az ejtőernyő, amit elzárnak a csomagtérbe...

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont márc. 15. 08:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Most olvastam kb 15kg egy sikloernyő+a beülő miatt sok helyet is foglal. Akkor igy jártam nem vihetek

# 4/5Időpont márc. 15. 08:35 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90

Akkor menj ilyen ruhába:

[link]

Ehhez elég egy sisak és egy kis ernyő.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont márc. 15. 08:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Régi parasztházba be egy wc kagylót. Minden jól működik, de aránylag távol van a víz (mosogató) 3,5 méter. A kérdésem hogy a wc tartály csonkjára tehetek slagot is a...
Írnátok légyszi régebbi híres MAGYAR előadókat, bandákat? (pl:Beatrice, Bikini, Máté Méter)
Mit tehetek? Van egy régi házam nem készült róla tervrajz és én most szeretném felújítani és egy összesen 10 méter fallal szeretném bővíteni. Ezt meg lehet oldani terveztetés...
Vizesedik az előszobám fala, ajtó mellett, gáztűzhely felett, +csöveknél. Ha rányomok még fél méter falicsempét, az vajon segít? Vagy szigeteljem le az ajtót, hogy ne legyen hőhíd?
Fütőradiátort cseréltem az autómba de míg a régi (rossz) radiátor volt benne 2-300 méter megtétele után már meleget fújt, de most hogy kicseréltem már üzem meleg állapotban is...
1.5-cm-es vastagságú (minimum) 70x50cm-es 5 méter hosszú kemény szivacsot, hol tudok venni? Ülő garnitúrához kell, mert a régi már gyűrődik.

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Extrém sportok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!