Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért rángat a gördeszkám, ha...

Miért rángat a gördeszkám, ha gyorsan megyek?

Figyelt kérdés

Még kezdő vagyok. Amikor lejtőn gurulok, egy bizonyos sebesség fölött rángat a gördeszka. Kb. ugrál alattam.

Nem hiszem, hogy azért mert rossz, szerintem rosszul állok rajta, de ha lassabban megyek egész stabil vagyok, csak a domb közepétől csinálja ezt,amikor már felgyorsultam.

Valaki, aki ért hozzá, adjon használható tanácsot, légyszi.

Kösziii



2019. márc. 21. 07:54
 1/3 anonim válasza:
Nos soha nem gördeszkáztam, de első közelítésben a kerekek csapágyaival (esetleg csak eggyel) lehet a gond. Kérj kölcsön valakitől egy deszkát és próbáld ki, hogy azon is hasonló élményed van-e.
2019. márc. 29. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 te te te ***** válasza:
vagy laza a fuggo vagy laza a kerek. Ha nagyon lazan hasznalod a fuggot beleranhat, amugy se jo, bar en is veszelyes lazan hasznalom. Huzdd meg, latni fogod hogy nem rangat.
2019. márc. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gördeszka minősége sokat számít. Mivel márkát nem írtál, így kicsit nehéz segédkezni. A függő jól legyen rászorítva a lapra, mert attól is lehet. Ha nincs meghúzva rendesen a felfüggesztés, akkor azért is. Törött 1-2 csapágyad van, akkor is lehetséges. Rosszabbodik az út minősége stb. Ha írnál egy lap,függő, kerék, csapágy márkát, akkor meg is oldódna hamarabb
2019. ápr. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!