Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy nagyon képzet karatés meg...

Egy nagyon képzet karatés meg tudna verni 2 testépítött?

Figyelt kérdés
A képzet karatést, Úgy értem ,hogy nem meg vette 2 év után a fekete övet! Hanem már több éve akár évtizede karatézik! És úgy szerezte meg a fekete övet. Nem tudom ,hogy magyarországon van e sima karate vagy csak tipusok vannak belőle. Azt sem ,hogy melyik a leghatékonyabb, Tudommal a karate néhol hatékonyabb tud lenni mint egy thai box. Illetve a testépitő olyan 150-160 kg között van. De tömege ellenére nem lassú. Mert mondjuk tegyük fel! Nyomott egy kis Leung Ting kung fu-t! Annyit ,hogy legyen egy kis tapasztalata verekedés ügyileg! A karatés mondjuk pedig 65-75 kg között legyen vs 2 160-170 kg-s kicsit verekedésileg is képzett testépítők! Ki mit gondol melyik nyerne! Tudom maga Leung Ting nem karatézott, de ő biztosan szét verne 2 testépítött persze ha lenne minimum olyan 65 kg hacsak nincs annyi?! Illetve gondolom Mike Tyson is odaverné őket. Bár ők magasabb szinten álhatnak mint egy alap jó karate bajnok!

2019. márc. 22. 17:57
 1/10 A kérdező kommentje:
Én nem karatézok. Ne értsétek félre, én Sanda-ra játok már lassan 3,5 éve. De elvileg a karate hatékonyabb! És én azért még nem vagyok annyira a sandának se mestere :D!
2019. márc. 22. 18:01
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyet igen, de kettőt ekkorát már nem hiszem.

Ha vele egy súlyúak lennének akkor lazán verne akár 3-at is.

2019. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudna. De 2 magasan képzett sakkozó el tudna pitsázni egy távolugrót.
2019. márc. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha egy magyar karate bajnokról van szó,akkor egyet is nehezen nem hogy kettőt
2019. márc. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
A Karate sehol nem hatékonyabb, mint a Sanda. Mindenben jobb a Sanda.
2019. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egészen biztosan igen!
2019. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Le, bár a nagyon képzettek nem 1 stílusba jártasak általában.
2019. márc. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Ha karate és nem sport karate, akkor minden bizonnyal. Egy karate bajnok, biztos, hogy nem.


Sokan még mindig azt hiszik, karate az, amikor két ember fehér ruhában és a derekukon akármilyen színű öv van, csépelik egymást, szigorú szabályok közt. Van ilyen, de azt nem mondanám karatenak, az csak sport.


Aki a karatet tanulja, az sem fog nekiállni két kigyúrt ember ellen. Ha mégis, mert muszáj, akkor a kér gyúrósnak lehet annyi. Karates fel tudja mérni, ki vagy kik ellen áll fel. Gyúrósok ellen is már meglesz a taktikája. vannak olyan testrészek, amit nem tud kigyúrni az ember, ezért azt fogja támadni. Térd, here, nyak, torok, tarkó stb. Nem sportszerű, de karate nem a fair play-ről hires. :)

2019. márc. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%

"Ha karate és nem sport karate, akkor minden bizonnyal. Egy karate bajnok, biztos, hogy nem.



Sokan még mindig azt hiszik, karate az, amikor két ember fehér ruhában és a derekukon akármilyen színű öv van, csépelik egymást, szigorú szabályok közt. Van ilyen, de azt nem mondanám karatenak, az csak sport.



Aki a karatet tanulja, az sem fog nekiállni két kigyúrt ember ellen. Ha mégis, mert muszáj, akkor a kér gyúrósnak lehet annyi. Karates fel tudja mérni, ki vagy kik ellen áll fel. Gyúrósok ellen is már meglesz a taktikája. vannak olyan testrészek, amit nem tud kigyúrni az ember, ezért azt fogja támadni. Térd, here, nyak, torok, tarkó stb. Nem sportszerű, de karate nem a fair play-ről hires. :)"


A 21. században még mindig vannak emberek, akik ennyire álomvilágban élnek? :O Félelmetes.

2019. márc. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
# 9 cáfolj meg!
2019. márc. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!