Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A Kyokushin karate tényleg...

A Kyokushin karate tényleg nem hatékony?

Figyelt kérdés
Tényleg nincs benne se fej ütés ,sparing, övfeletti rugás,távóltartás,kihajolalás, fogások , főldharc, fegyver,utés,rugás elleni kivédesék csak a fontos szerveket tanítja meg védeni a kevésbé fontosakat nem? Ez valóban így van? Csak ütés meg rugás van benne? Még ott lenne a wusu de az drágább sokkal. Ezért kérdezem a kyot?!

2019. márc. 26. 15:06
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
175 cm, 78-79kg 1 éves edzek általában teljestestre! tzs 16,5 % 17/F
2019. márc. 26. 15:20
 2/22 anonim ***** válasza:
34%
Mindenféle merev technika / állás van benne . Fejütés tényleg nincs . Sparring az van , csak sok hasznát nem veszed . Ökölvívás vagy hasonló nincs ?
2019. márc. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
sok olyan harcművészet van, amit effektíven lehet használni önvédelemre, ha ez érdekel téged pl krav maga. fejre, öv alá tényleg nem ütnek, sok mozdulatsor van (ezekből versenyek is). nem tudom mennyire lehet használni önvédelemre.
2019. márc. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
azt elfelejtettem hozzátenni, hogy rendesen meg lehet izmosodni tőle
2019. márc. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Kendo, Wusu,Wing Tsun,Muay Thai, Ökölvívás,Kick Box, Shaolin,Escrima

Ezek közűl lehet választani. Engem a Muay Thai is néha el gondolkodtatt! Azzal fél év gyakorlás után egy rugás lenne egy kb velem egy kaliberű gyerek. Viszont elvileg a védelem 0 benne! A kick box meg annyira nem kemény a sima box-nál meg csak az öklömet használom. A wing tsun is jó lenne , de ahoz jó mester is kel! A többit nem ismerem

2019. márc. 26. 16:59
 6/22 A kérdező kommentje:
Illetve talán van Taekwondo is!
2019. márc. 26. 17:00
 7/22 A kérdező kommentje:
Viszont nem tudnám egyszerre meg utána sem külön keverni a box-al!
2019. márc. 26. 17:01
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
de mondd már meg hogy minek akarsz harcművészetet tanulni. szimplán érdekel, vagy önvédelem?
2019. márc. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Érdekel meg önvédelem illetve ha valakit meg akarok valami olyan miatt verni aki jobb lehet alapból mint én arra is kel!
2019. márc. 26. 17:02
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
egyrészt ne verekedj ok nélkül. másrészt látom van hozzáférésed az internethez. biztos vagyok benne hogy ismered a googlet. ott mindegyiknek egyenként utána tudsz olvasni.
2019. márc. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!