Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Lovasok! A helyes ülés esetén...

Lovasok! A helyes ülés esetén akkor most melyik testrészeknek kell egy egyenes vonalat alkotnia?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom már több féle verziót hallottam életem során. 9 éve lovagolok. Én még úgy tanultam, hogy fül,váll, csípő meg boka találkozik. De már volt aki azzal jött, hogy nem csípő hanem lényegében ahogy ülsz a fenekednek a leghátulja. Na hát na jó. De van ilyen is ahol fül, váll, fenék hátsó része csupán. Ez:

[link]

Na szóval igazodjak már ki:D ehh lassan feladom. Azt széküléssel fogok közlekedni inkább az még kényelmes is:XD



2019. ápr. 3. 12:35
 1/1 anonim válasza:
A vállízületből bocsátott függőlegesnek a csípőn keresztül a lovas sarkát kell érintenie.
2019. ápr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!