Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi lehet a baj a slide lock-al?

Justaboy591 kérdése:

Mi lehet a baj a slide lock-al?

Figyelt kérdés
Van egy colt 1911-es airsoft modellem (vagy G192) és nem működik rendesen a slide lock. Amikor az utolsót lövi, akkor működik, mert 10/10 hogy hátraakad, de amikor csak egy üres tárral akarom felhúzni akkor nem akad hátra, pedig amikor újonnan vettem, akkor még úgyis hátraakadt. Valaki találkozott már ilyen problémával?

2019. ápr. 8. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Valszeg a pöcök a tár oldalán kicsúszik a tárakasztó pöcke alól, mert vagy elkopott vagy mert alapból nincs is kinn eléggé, army 1911-nél legalábbis ez volt a gond. Kicsit gányolni kell, hogy kijebb legyen, de a tár berakásakor ne akadjon bele semmibe.
2019. ápr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Így el tud kopni 2-3 hónap alatt?!Pfúha...és hogy kéne megbütykölni?
2019. ápr. 11. 21:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, simán. Welltől, armytól nem szabad túl jó anyagminőséget várni. Én az egyik tárhoz egy kjw 1911-nek azt a kis pöckét vettem és azt raktam bele, nagyobb is így beakad rendesen viszont kicsit reszelni kell rajta, hogy beférjen a tárajakba. Másik tárnál meg asszem valahogy az adogatótömb bemarását tágítottam ki így a pöcök kijebb jött. Kicsit macerás meg pepecs de ha türelmes vagy akkor jó lesz, nekem legalábbis jó lett. Bár nekem meg most a az adógatótömbön lévő tengely, amire a pöcök fekszik fel, az tört le, mert ahogy az adógatótömb megy le, a tengely kap egy kis oldalirányú erőt ahogy a pöcök is benyomódik.
2019. ápr. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!