Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Extrém sportok

A kérdés
Justaboy591 nevű felhasználó kérdése:

Mi lehet a baj a slide lock-al?

Van egy colt 1911-es airsoft modellem (vagy G192) és nem működik rendesen a slide lock. Amikor az utolsót lövi, akkor működik, mert 10/10 hogy hátraakad, de amikor csak egy üres tárral akarom felhúzni akkor nem akad hátra, pedig amikor újonnan vettem, akkor még úgyis hátraakadt. Valaki találkozott már ilyen problémával?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Airsoft, Colt M1911, pisztoly, fegyver

ápr. 8. 18:07  Privát üzenet  

A válaszok
Valszeg a pöcök a tár oldalán kicsúszik a tárakasztó pöcke alól, mert vagy elkopott vagy mert alapból nincs is kinn eléggé, army 1911-nél legalábbis ez volt a gond. Kicsit gányolni kell, hogy kijebb legyen, de a tár berakásakor ne akadjon bele semmibe.

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 9. 23:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Így el tud kopni 2-3 hónap alatt?!Pfúha...és hogy kéne megbütykölni?

# 2/3Időpont ápr. 11. 21:44 Privát üzenet
Ja, simán. Welltől, armytól nem szabad túl jó anyagminőséget várni. Én az egyik tárhoz egy kjw 1911-nek azt a kis pöckét vettem és azt raktam bele, nagyobb is így beakad rendesen viszont kicsit reszelni kell rajta, hogy beférjen a tárajakba. Másik tárnál meg asszem valahogy az adogatótömb bemarását tágítottam ki így a pöcök kijebb jött. Kicsit macerás meg pepecs de ha türelmes vagy akkor jó lesz, nekem legalábbis jó lett. Bár nekem meg most a az adógatótömbön lévő tengely, amire a pöcök fekszik fel, az tört le, mert ahogy az adógatótömb megy le, a tengely kap egy kis oldalirányú erőt ahogy a pöcök is benyomódik.

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont ápr. 12. 01:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol lehet még műanyag gördeszka slide sínt kapni?
Longboarddal lehet slide (csúszni) -olni kesztyű nélkül?
Longboard slide tanulásához milyen kereket vegyek?
78a keménységű longboard kerékkel meg lehet tanulni slideolni?
Slide to unlock töltés közben Androidon, mi ez?
Slip and slide csúszdához milyen anyagot vegyek ami víztől csúszóssá válik és nem megfizethetetlen ára van?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Extrém sportok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!