Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kick Box mennyire lenne...

Kick Box mennyire lenne használható utcán?

Figyelt kérdés

El szeretnék járni valami kűzdősport-ra. Mert meg szeretnék tanulni jobban verekedni és meg védeni magam egy nállam jóval erősebb. Akár egy 170-175 kg-s 220 méter kigyurt nem lassú és verekedni tudo emberrel szemben is! Vagy akár több emberrel szemben is. De ha úgy van fegyver ellen is. Másrészt ez nekem egy hobbi lenne! Úgy halottam , hogy a kick box a legjobban használható. Illetve még a Krav Magáról is halottam , hogy jó. De ott nem tudom , hogy milyen teknikák vannak meg miket kell csinálni. Sima Box-rol is halottam jókat de nem tudom el képzelni, hogy pl egy jó ökölvívó le bírna verni egy jó Kick Box-ost! Illetve még a muay thai is talán jó. Gyerek koromban jártam Judo-ra. Illetve nem rég jártam 6 hónapig Shotokan karatéra. De úgy érzem a karate nem elég jó. Hódmezön lakok szóval szinte bármit választhatok, de nekem a kick box a leghivogatobb. Kis info rólam 177,6 kb cm vagyok ha ez hihető meg nem gáz , hogy így írtam le! 10 hónapja edzek , 72-73 kg-ről szálkásítottam 68-ra! “izmos” vagyok vagy lehet inkább szálkásnak mondanám azt. Testzsír százalékom 8,7% kb. Amúgy az ilyen küzdősportokon nem gondolkozok , hogy nekem szükségem lenne bármelyikre is: Karate, Taekwondo, Wing Chun/Tsun , Escrima, Deffendo, Judo

Tehát ezekről azt halottam , hogy szinte pénz kidobás az összes.



2019. ápr. 9. 11:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Illetve szerintetek el kezdjek tömegelni mondjuk , másfél hónap múlva + 6 kg aztán kicsit lassabban?
2019. ápr. 9. 11:13
 2/11 A kérdező kommentje:
18/F lassan
2019. ápr. 9. 11:29
 3/11 anonim válasza:
Wtf
2019. ápr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Mma-ra menjél
2019. ápr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát a judo az nem pénzkidobás, viszont még az Attack on Titan-ben is csak 50 méteres a legnagyobb óriás, azt nem tudom, milyen küzdősporttal lehet megtanulni, hogy egy 220 méteres embert legyőzz. Pláne, hogy egy 220 méteres ember nem 170-175 kiló lenne.
2019. ápr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ekkora mennyiségű trasht se olvastam még, csak annó Matchbethtől, aki már azóta 3 új felhasználóval van itt. :D


Amúgy lassan 18 évesen láthatnád kicsit reálisabban a dolgokat. De tudod mit? Ignorálom a hatalmas ökörséget, amit kiegészítésként írtál és csak a kérdésedre válaszolok: A Kick Box utcán az átlag Dénes ellen teljesen jó stílus. Más stílusok ellen viszont gyenge, ezért is kötelező mellé valami stílus még, mint például Box vagy Thai Box. De utcán úgyse tapasztalt támadód lesz, úgyhogy tökéletes arra a Kick Box is, hogy a hülyegyereket összeverd.


Amúgy, ha nem tudod elképzelni, hogy egy Boxoló legyőz egy Kick Boxolót, akkor menj fel YouTube-ra. Olyan videót nehéz lesz találni, ahol a Kick Boxoló győz, mert még a Wing Tsunosok is viszik őket és a Karatésok is. :D Ezért mondtam, hogy más stílusok ellen nem elég önmagában, viszont utcára teljesen jó az átlag Dénes ellen.

2019. ápr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Csak , hogy van olyan aki nem egy nagy 0! Jár kütdősport-ra. 100 kg felett van nem is tini már! Mégis bele köt egy fiatalba. Tapasztalat, bár az kocsmába volt de mind1! A 170 kg-set meg azért írtam le. Mert egyik haveromat egy ilyen ember jutatta korházba, és a haver megverni se meg elmenekűlni se tudott!
2019. ápr. 9. 13:44
 8/11 A kérdező kommentje:
Roszabbik esetben viszont pl le is késelhetnek!
2019. ápr. 9. 13:45
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha önvédelem a cél, akkor Krav Maga. Az egész arról szól, hogy hogyan tudod megvédeni magad erőszakos szituációkban.
2019. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ekkora mennyiségű trasht se olvastam még, csak annó Matchbethtől, aki már azóta 3 új felhasználóval van itt. :D



Amúgy lassan 18 évesen láthatnád kicsit reálisabban a dolgokat. De tudod mit? Ignorálom a hatalmas ökörséget, amit kiegészítésként írtál és csak a kérdésedre válaszolok: A Kick Box utcán az átlag Dénes ellen teljesen jó stílus. Más stílusok ellen viszont gyenge, ezért is kötelező mellé valami stílus még, mint például Box vagy Thai Box. De utcán úgyse tapasztalt támadód lesz, úgyhogy tökéletes arra a Kick Box is, hogy a hülyegyereket összeverd.



Amúgy, ha nem tudod elképzelni, hogy egy Boxoló legyőz egy Kick Boxolót, akkor menj fel YouTube-ra. Olyan videót nehéz lesz találni, ahol a Kick Boxoló győz, mert még a Wing Tsunosok is viszik őket és a Karatésok is. :D Ezért mondtam, hogy más stílusok ellen nem elég önmagában, viszont utcára teljesen jó az átlag Dénes ellen."


Hát barátom ki is van itt két fiókkal ( Íves Köríves és ez ? )


Ne a youtube-ot hangoztasd már folyton , hanem azt vedd fel videóra ahogy bemész egy kickbox terembe és kihívsz onnan valakit . Azt tedd videómegosztóra és linkelgesd



Mellékesen Levegő megkérnélek anyukád sértegesd ne másokat . Vagy ha olyan frankó csávó vagy , adom a címet és látogass meg . Összehozunk egy baráti kesztyűzést


A magad 19 életévével pedig ne mondj már olyanokat hogy egy 18 éves lásson át dolgokat . Holott te vakabb vagy mint egy denevér ezen téren . Érdekes hogy Macbethet senki nem szapulta , ellenben téged mindenki kiröhögött . Sincere , Sárkány , Honvéd , Korbács , Aiki ... Olyan személyek kik sokkalta régebb óta vannak a témában mint ahány éves te vagy . Na ezen gondolkozz el .


A kickbox átlag Dénes ellen jó utcán ? Talán igen talán nem , de biztos hogy Levegő ellen az is sok méghozzá nagyon :)


A wing tsun meg karate übereli a kickboxot ? :) Hát barátom ennyi marhaságot is csak te tudsz összehordani :) Mondd már melyik karate a rbotzsarut utánzó kyokushin ? A no contact shotokan ? Vagy az egyet előre , egyet hátra wado ryu ? :)


Wing tsun ? A lebutított verziója egy amúgyis alig hatékony rendszernek ? :) Ugye tudod hogy az 1800-as évektől a második világháborúig rendeztek kung fu viadalokat ám a wing chun folyton kikapott ? Na és ebből lett a tsun hála Leung Tingnek aki bevágta a durcit hogy nem lehet mester :) . És gyöngeségét nem olyanok hangoztatták mint te aki talán 2 évet is toltad . Hanem 9-es tanulófokozatú személyek számoltak be hátrányairól . Mind Magyarországról, mind Szlovákiából ... Elmondták hogy utólag nagyon megbánták azt a rahedli pénzt amit ráköltöttek :).


De íme a wing tsun és a karate nem tud abszolút ütni . A kickbox sem hozza egy öklöző szintjét ám erős középmezőny .


Rúgni talán tud a tsun ? Még a lábát se tudja kinyújtani rendesen , a karate annyira sem .


Írtad a thai boxot . Kickboxhoz ? Minek a muay ? A térd - könyök miatt ? Mert ütni biztos nem üt jobban . Lábmunkája nuku . Védekezés szinte semmi . ( Ennek ellenére a thai box iszonyú jó stílus bár inkább ezt kell kiegészíteni ökölvívással és nem a kickboxot )


Egyedül aminek értelmét látom a kickbox mellé tenni az vagy testharc stílus vagy a box .


( Mielőtt elkezdenéd törni az agyad igen én voltam itt annó Macbeth néven és én mondtam hogy sík buta vagy az escrimához ami igaz is . Mert épeszű ember nem mond olyat hogy életszerűtlennek tartja a botharcot . )

2019. ápr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!